Аналітика


Корупції в Україні настав кінець?

З 1 липня 2011 року законної сили набирають два закони, що регламентують боротьбу з корупцією в нашій державі. Мова йде про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення» № 3207-17 від 07.04.2011 та Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні» № 3206-17 від 07.04. 2011. Дані законодавчі акти визвали чимало дискусій в суспільстві, адже реалії життя в українському народі вже давно вимагали відповідного законодавчого регламентування боротьби з корупцією в нашій державі.

Детальніше...
 

АНАЛІЗ СОЦІАЛЬНОГО НАСТРОЮ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

У 2010 році за населенням України спостерігалась досить висока соціальна активність, що була обумовлена політичними та економічними факторами. Найбільшого резонансу серед громадян набули плани та дії уряду в проведенні Податкової та Пенсійної реформ. Проявом незадоволення прийняття Податкової реформи стали мітинги та соціально-політичне явище «Майдан» (листопад-грудень 2010 р.). Неприйняття Пенсійної реформи вилилось лише у надмірну критику дій уряду, Верховної Ради та Президента України. Вже у 2011 році 36,8% громадян України готові брати участь у мітингах проти підвищення пенсійного віку в рамках Пенсійної реформи. Про це свідчать результати останнього соціологічного дослідження, проведеного в лютому "Українським демократичним колом". В цілому, опитування показало, що підвищення пенсійного віку не підтримують 88% українців .

Детальніше...
 

«Голос вопіющого в пустелі» чи демократизація арабських країн?

Останній   місяць  виявився досить неспокійним   у   політичному   плані  для  кількох африканських   країн

Детальніше...
 

Чи сприяє влада роботі громадських організацій?

 

«Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення» - уривок с Постанови Кабміну Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки. нашому законодавстві існують, і нібито діють, ряд програм щодо підтримки активної молоді та різноманітних соціально-корисних громадських організацій. Але на жаль по факту цієї співпраці іноді складається інша, менш оптимістична, картина.

Детальніше...
 

Імідж України в світі: актуальні проблеми

Імідж задає суть державі. Відштовхуючись від іміджу, певна держава може будувати свої взаємини з іншою державою. Імідж являється саме картиною уявлення однієї держави про іншу. Тобто, інші держави бачать те, що певна держава вибрала для показу іншим. Який же він імідж Україні?

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 4

Відео

English version