Аналітика


Вибори як гарантія демократичності держави чи засіб маніпулювання українським народом під лозунгом «змін»?!

Якось  вже  так  склалося, що для України стало  звичним  жити від одних  виборів  до  інших,  і  уся різноманітність буття українського народу зводиться лише до назви виборів: вибори Президента України, місцеві вибори, вибори народних депутатів і т.п. Навіть інколи починає здаватися, що наша держава стала якимось виборчим плацдармом.

Детальніше...
 

Соціальна політика держави у післякризовий період: альтернативи для України

 

Головним завданням влади будь-якої країни є забезпечення необхідних умов для якісного життя та прийнятного рівня добробуту громадян. Реалізація даного завдання залежить від вибраної стратегії державної політики, здійснюваної всіма гілками влади. Перш за все це стосується соціального вектору розвитку країни, особливо в кризовий та після кризовий періоди.

Детальніше...
 

«Актуальні проблеми сільського господарства та легкої промисловості України»

 

Ще в 1990 році Україна входила до п’ятірки найбільш економічно міцних та інтелектуально розвинених держав у Європі, країною яка забезпечувала товарами та продуктами не тільки себе, а й інші республіки. Але на сучасному етапі, держава в якій людський потенціал в декілька разів більше ніж у країн Європи та має унікальний плодючий чорнозем, перетворилася з країни – експортера в країну – імпортера.

Детальніше...
 

Місце виборчих технологій у житті громадян

 

На сучасному етапі розвитку української держави маємо немалий досвід виборчих кампаній. Процес підготовки та власне вибори увійшли у наше життя та займають більше часу, ніж планомірна робота владних структур. Мабуть українське суспільство вже й не може уявити собі, що з екранів телевізорів та білбордів до них не будуть звертатися кандидати на ту чи іншу посаду.

Детальніше...
 

Міфи та реалії боротьби з молодіжним безробіттям


У наш час стало популярним обговорювати проблему безробіття. За даними Державної служби   зайнятості, щоденно лави безробітних поповнюють 9–12 тис. чол. Головна їх частина — ініціативні, мобільні, освічені та перспективні люди — молодь. Наявність високого рівня безробіття свідчить про нестабільність в економіці та має негативні соціально-економічні наслідки для країни.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 4

Відео

English version