Публікації


Економічна політика України: думка молоді

Як реформувати податкове законодавство України, як привабити інвесторів в нашу державу, якими є особливості формування та функціонування вільних економічних зон, на ці та інші питання дають відповіді учасники проекту «Студенти для Парламенту» в книзі «Економічна політика України: думка молоді»

 

Зовнішня політика України: думка молод

За останні 50 років значного поширення набув процес глобалізації, який охопив всі сфери діяльності світових держав. Україна не стала винятком з цього правила. Якою повинна бути зовнішня політика нашої держави в цьому контексті. Своє бачення цієї проблеми розкривають інтерни в книзі «Зовнішня політика України: думка молоді»

 

Партії та блоки: що у них у програмах

«Партії та блоки: що у них у програмах» – спроба аналізу програм політичних партій з питань_ майбутньої системи влади, з питань подолання бідності та безробіття, з питань економічного розвитку, щодо вирішення проблем житла, щодо забезпечення правопорядку і законності.

 

Мовна ситуація в Україні

Про мовне питання написано чимало матеріалів. Найбільший пік жонглювання цим питанням припадає на час виборів. Чи настільки гострим є мовне питання для молоді, якими можуть бути шляхи вирішення цього питання на політичному рівні читайте в брошурі «Мовна ситуація в Україні»

 

Політичні сили і вибори: думка молоді

 


Сторінка 14 з 15

Відео

English version