Публікації


Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми

Вибoрчі технoлoгії нa oстaнніх дoстрoкoвих парламентських тa чергових президентських вибoрaх ще  рaз   прoдемoнструвaли свoю брудну складову, тoму необхідно шукaти нові спoсoби приведення їх у відповідність дo міжнaрoдних стaндaртів. Виборчі кампанії — це метoд утримання, перерозподілу тa захоплення держaвнoї влaди (матеріальних, інформаційних, силових, інтелектуальних, людських ресурсів).

Про особливості національних виборчих кампаній, імідж лідера, брудні технології читайте в книзі «Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми»

 

Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи

«Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи». В брошурі розглядаються: історія становлення ОМС в Україні, нормативно-правова база з цього питання, основні проблеми, шляхи вирішення та перспективи розвитку місцевого самоврядування, особливості формування місцевих бюджетів, інвестиційна привабливість різних регіонів України тощо.

 

Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз

«Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз». Питання що розглядаються у цій брошурі: основні тенденції розвитку молодіжного руху в Україні, особливості участі молоді у державному житті держави, регіональні відмінності залучення молоді до державотворення, можливості та проблеми вирішення молодіжних питань через органи студентського самоврядування.

 

Міжнародні відносини: думка молоді

Брошура «Міжнародні відносини: думка молоді» - це погляд і спроба аналітики студентами-інтернами основних векторів міжнародної політики України на сучасному етапі, ролі органів державної влади в цьому процесі, особливості міжнародних відносин із основними світовими гравцями.

 

Реформування судової системи в Україні: думка молоді

Основна причина, яка привела до появи цієї брошури – тотальна корумпованість судів. Дискусії щодо реформування цієї системи точаться багато років але, як говориться, віз і нині там. Дана брошура «Реформування судової системи в Україні: думка молоді» – спроба критичного погляду молоддю на можливості реформування судової системи в Україні

 


Сторінка 11 з 15

Відео

English version