Публікації


Суспільство в Україні: регіональний вимір

Тема   розвитку  громадянського  суспільства  в  Україні останнім часом стає все більш актуальною. Протягом останнього десятиліття в Україні помітно активізувалася діяльність молодіжних громадських організацій, рухів, спілок, об’єднань та ін., яких сьогодні називають інституціями громадянського суспільства, часто неповністю розуміючи значення цього словосполучення.

Детальніше...
 

«Болонський процес очима молоді»

Аналізуючи принципи Болонської системи та інструменти, які використовуються в нашій державі  для  їх досягнення, ми часто можемо спостерігати нехтування, несерйозний підхід, нівелювання окремих серйозних питань та проблем, які виникають у процесі здійснення реформ та впровадження нововведень у галузі освіти. Такий підхід до справи характерний для України, і це засмучує. Багато що із запланованого було зроблено, однак проблеми залишилися. Які переваги, недоліки та перспективи болонської системи для України аналізують інтерни в книзі «Болонський процес очима молоді»

 

«Сучасна молодь: проблема чи надія»

«Я втратив всі надії щодо майбутнього моєї країни, якщо сучасна молодь візьме кермо правління в свої руки, бо ця молодь незносна, невитримана, страшна», — сказав Гесіод. Цьому вислову вже майже три тисячі років, але він досі не втратив своєї актуальності. Як часто ми чуємо негативну критику на адресу молоді: покоління споживачів, не здатних створювати, ледарі, неуки тощо. Але чи дійсно ці звинувачення справедливі? Чи й справді сучасна молодь – це пропаще покоління? Про це розмірковують наші інтерни в книзі «Сучасна молодь: проблема чи надія»

 

Молодіжне безробіття та проблеми розвитку молодіжного підприємництва

Одним із найбільших прагнень сучасної молоді є досягнення особистої і фінансової свободи.   Молоді люди у своїй переважній більшості позитивно ставиться до ринкових форм господарювання, вони більш активні і пристосовані до підприємництва, ніж дорослі.

Мрія мати «свій маленький заводик» міцно сидить у головах багатьох українців та й загалом у будь-якої людини. Проте часто вона так і залишається мрією. Страх відповідальності, брак коштів і просто невпевненість у собі змушує молодих відкладати у довгий ящик відкриття власної справи. Які перспективи має розвиток підприємництва серед молодіаналізують інтерни в книзі Молодіжне безробіття та проблеми розвитку молодіжного підприємництва


 

«Я депутат… Мої дії»

Щоб стати  депутатом місцевої ради, недостатньо лише думати  про це чи переконувати себе в  тому що ти просто народжений для депутатства... На мою думку, для того щоб стати депутатом, потрібно мати не лише величезний життєвий досвід, а й прожити довге тернисте життя... Адже бути депутатом місцевої ради — це не лише суспільне визнання і статус, а й щоденна титанічна праця над собою та на благо тих, хто тебе обрав. Адже як йдеться в одному з відомих висловів, «кожен народ заслуговує на ту владу, яку обрав». Тому перш ніж стати депутатом місцевої ради, потрібно перш за все з’ясувати: а хто власне такий слуга народу і які риси він повинен мати? Відповіді на ці запитання намагаються знайти автори книги «Я депутат… Мої дії»

 


Сторінка 9 з 15

Відео

English version