Публікації


Аналіз реформ в Україні – внутрішні та зовнішні виміри

Як справедливо зазначають міжнародні експерти, Україна нагадує будмайданчик, на якому хоч і працює багато людей, проте архітектори не мають спільного плану, будівельники за суперечливими вказівками будують стіни і потім знову їх ламають.

Детальніше...
 

Дотримання прав національних меншин в Україні

В рамках проекту «Подолання  стереотипів та  упереджень  у  сфері міжетнічних взаємин серед молоді» «Молодіжною Альтернативою», що здійснюється в рамках підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, було проведено дослідження етнополітики на місцевому рівні.

Детальніше...
 

Забезпечення сталого розвитку регіонів, як запорука демократії в Україні: сучасний стан і перспектив

Як і в попередні роки студенти з регіонів дуже сильно цікавляться питаннями розвитку місцевого самоврядування тому четвертою книгою стала книга «Забезпечення сталого розвитку регіонів, як запорука демократії в Україні: сучасний стан і перспективи»

Детальніше...
 

Світ навколо нас: сучасні виклики та глобальні тренди

Оточуючий світ кожен з нас сприймає крізь власну призму, сформовану під впливами різних чинників. Що сьогодні відчуває людина, адже часи змінюються, а з ними й цінності; традиції стають другорядними. Нині всі говорять про незворотні зміни в суспільстві, у багатьох на вустах з’являються незрозумілі терміни і поняття, які в основному спрямовані на виправдання власної безпорадності. Одним з таких термінів виступає глобалізація як явище нашої сучасності.

Детальніше...
 

Молодь ХХІ сторіччя: виклики інформаційного віку

Самовираження — невіддільна частина нашого життя, одним із проявів якого став Інтернет. Чимало людей просто живуть в Інтернеті, деякі — працюють, ще хтось грає або знайомиться, проте всім потрібно самовиражатися, щоб чимось відрізнятися від інших юзерів. Сучасна людина вже не може уявити себе без численних інформаційних технологій та розробок

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 15

Відео

English version