Публікації


Політична криза та шляхи входу з неї

Автори збірки, інтерни МА, пробують проаналізувати витоки, причини та наслідки політичної кризи для України, вони дають свої рецепти  щодо формування майбутнього нашої держави. Практична більшість погоджується, що майбутнє України сьогодні як ніколи залежить від громадської позиції та вчинків кожного громадянина. Автори аналізують вплив зовнішніх чинників на політичні процеси в державі, підтримку світової спільноти. Книга писалася зразу після революційних подій тому в ній, нажаль, запитань біл

Детальніше...
 

Енергетичний чинник у зовнішній та внутрішній політиці. Нетрадиційні джерела енергії

Україна стане повність політично та економічно незалежною, коли набуде енергетичної самостійності. Маючи досить значний виробничий та науково-технічний потенціал, енергетика в Україні значно впливає на розвиток промисловості та народно-господарського комплексу. Як відомо всім на сьогоднішній день імпорт ресурсів з інших країн демонструє залежність України від енергетичних ресурсів Росії та країн Центральної Азії. Як змінити структуру економіки України та знизити енергетичну залежність України, як вирішити енергетичну проблему, які альтернативні джерела енергії та у який спосіб можна використовувати в Україні? Про все це розмірковують молоді аналітики.

Детальніше...
 

Роль опозиції в житті країни

Опозиція є обов’язковим інститутом громадянського суспільства та політичного життя в цілому. Вона вникає як певний інституційний механізм контролю за діями влади і покликана захищати інтереси політичної меншості, вона виступає ефективним засобом цивілізованого розв’язання суперечностей між інтересами різних соціальних груп, невід’ємною складовою механізму стримувань і противаг у в структурі владних відносин. Україна, проголосивши євроінтеграційний курс взяла на себе зобов’язання щодо приведення політичної системи та політичної культури у відповідність до світових стандартів. А отже і поняття опозиції її діяльності, її правових засад повинно бути переглянуто та реформовано. Своє бачення формування, реформування і функціонування опозиції в сучасній Україні розкривають автори збірки.

Детальніше...
 

Політична культура суспільства

Однією з тем цьогорічних брошур ми взяли тему політичної культури. Вона є складовою поняття культури в цілому, адже культура охоплює всі сфери суспільного життя: моральну, релігійну, соціальну, правову й політичну. Молоді автори, автор брошури намагаються розібратися в тому які основні проблеми гальмують розвиток політичної культури в Україні, чому молоде покоління аполітичне та байдуже до державних цінностей і пріоритетів, чому ми - українці такі різні, як нас усіх змінила «Революція Гідності»,як треба формувати політичну культуру населення, політиків, ЗМІ  тощо.

Детальніше...
 

Освітня реформа в Україні: думка молоді

У демократичних суспільствах становлення якісної освітньої системи є одним із пріоритетів гуманітарної сфери політики. Державна влада, як управлінська та адміністративна складова, потребує кваліфікованих кадрів, які забезпечуватимуть стабільне та чітке виконання поставлених завдань, впроваджуватимуть у життя політичні рішення.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 15

Відео

English version