Публікації

«Твоє право обирати»

 

«Твоє право обирати» – брошура про те: як скористатися правом виборчого голосу, як захистити себе від зловживань на виборчих дільницях, як оскаржити неправомірні дії представників ДВК тощо.

 

 

Твоє право обирати

 

«Твоє право обирати» – брошура про те:  як скористатися правом виборчого голосу, як захистити себе від зловживань на виборчих дільницях, як оскаржити неправомірні дії представників ДВК тощо.

 

 

 

Україна під хвилею кризи

 

Економічна криза, яка дала про себе знати у вересні 2008 року, поглиблюється, набуває дедалі ширших вимірів, розповсюджуючись на грошово-кредитну, фіскальну, соціальну сфери, невпинно погіршуючи соціальне самопочуття та очікування суб'єктів ринку й пересічних громадян. На жаль, суспільство виявилося не готовим протиставити викликам кризи цілеспрямовану консолідовану протидію. Вкрай загрозливим феноменом є практика використання проявів кризи в якості знарядь політичного протистояння, підпорядкування антикризової політики логіці політичної боротьби. Автори брошури «Україна під хвилею кризи» аналізують проблеми, які викликали після кризи в тих чи інших регіонах України та пропонують шляхи їх вирішення.

 

 


Сторінка 8 з 8

Відео

English version