Публікації

Якою бути міжнародній політиці України

Стояти осторонь інтеграційних процесів, які сьогодні охоплюють всю планету, ще не вдалося жодній країні. Хочемо ми чи ні, але крім внутрішньополітичних ритмів наше життя все більше підпорядковується глобалізованим хвилям інтернаціоналізації та інтеграції. Основних векторів, згідно з якими може розвиватися Україна, три:

 

  • Євроатлантичний вектор;
  • Східний, або російський вектор;
  • Вектор самостійного розвитку.

 

Які існують конкурентні позиції в міжнародній сфері для майбутнього України, якою повинна бути міжнародна політика в контексті національної

безпеки та територіальної цілісності, якою є роль Україна у міжнародних організаціях на інші питання піднімаються в брошурі «Якою бути міжнародній політиці України»

 

 

Якою бути молодіжній політиці України

Пріоритети молодіжної політики, державне сприяння розвитку молодіжної політики, молодіжні організації та їх діяльність, молодіжний лобізм, молодіжний політичний рух і інші питання розглядаються в брошурі «Якою бути молодіжній політиці України»

 

 

Місцеве самоврядування: думка молоді д

Законодавче забезпечення органів місцевого самоврядування, проблеми та перспективи його розвитку на сучасному етапі, особливості реформування ОМС тощо. Книга «Місцеве самоврядування: думка молоді дасть відповіді на ці запитання».

 

 

Зовнішня політика України: думка молод

За останні 50 років значного поширення набув процес глобалізації, який охопив всі сфери діяльності світових держав. Україна не стала винятком з цього правила. Якою повинна бути зовнішня політика нашої держави в цьому контексті. Своє бачення цієї проблеми розкривають інтерни в книзі «Зовнішня політика України: думка молоді»

 

Мовна ситуація в Україні

Про мовне питання написано чимало матеріалів. Найбільший пік жонглювання цим питанням припадає на час виборів. Чи настільки гострим є мовне питання для молоді, якими можуть бути шляхи вирішення цього питання на політичному рівні читайте в брошурі «Мовна ситуація в Україні»

 

Якою бути економічній політиці в Україні

Економічна політика є одним з найважливіших напрямів закон творчої діяльності парламенту, адже саме вона є основою економічного зростання держави, внаслідок якого відбувається покращення життя суспільства. Ефективна економічна політика спрямовує підприємницьку активність на створення багатства заради підвищення рівня добробуту країни. Вади законодавства з питань економічної політики, іноземне інвестування та його вплив на економіку України, загрози економічній безпеці підприємства на сучасному етапі розвитку підприємництва в Україні, проблеми та перспективи інвестиційної привабливості України, проблеми та перспективи малого бізнесу в Україні в брошурі «Якою бути економічній політиці в Україні»

 

 

Закон як дишло – куди повернеш туди і вийшло

 

«Закон як дишло – куди повернеш туди і вийшло». Брошура присвячена розгляду юридичних колізій українського законодавства, та законодавчим пасткам , які чекають ан громадян України в економічній, соціальній та політичній сферах

 


 

 

Економічна політика України: думка молоді

Як реформувати податкове законодавство України, як привабити інвесторів в нашу державу, якими є особливості формування та функціонування вільних економічних зон, на ці та інші питання дають відповіді учасники проекту «Студенти для Парламенту» в книзі «Економічна політика України: думка молоді»

 

Партії та блоки: що у них у програмах

«Партії та блоки: що у них у програмах» – спроба аналізу програм політичних партій з питань_ майбутньої системи влади, з питань подолання бідності та безробіття, з питань економічного розвитку, щодо вирішення проблем житла, щодо забезпечення правопорядку і законності.

 

Політичні сили і вибори: думка молоді

 


Сторінка 7 з 8

Відео

English version