Публікації

Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми

Вибoрчі технoлoгії нa oстaнніх дoстрoкoвих парламентських тa чергових президентських вибoрaх ще  рaз   прoдемoнструвaли свoю брудну складову, тoму необхідно шукaти нові спoсoби приведення їх у відповідність дo міжнaрoдних стaндaртів. Виборчі кампанії — це метoд утримання, перерозподілу тa захоплення держaвнoї влaди (матеріальних, інформаційних, силових, інтелектуальних, людських ресурсів).

Про особливості національних виборчих кампаній, імідж лідера, брудні технології читайте в книзі «Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми»

 

Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз

«Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз». Питання що розглядаються у цій брошурі: основні тенденції розвитку молодіжного руху в Україні, особливості участі молоді у державному житті держави, регіональні відмінності залучення молоді до державотворення, можливості та проблеми вирішення молодіжних питань через органи студентського самоврядування.

 

Реформування судової системи в Україні: думка молоді

Основна причина, яка привела до появи цієї брошури – тотальна корумпованість судів. Дискусії щодо реформування цієї системи точаться багато років але, як говориться, віз і нині там. Дана брошура «Реформування судової системи в Україні: думка молоді» – спроба критичного погляду молоддю на можливості реформування судової системи в Україні

 

Корупція в Україні – думка молоді

Основні питання, що розглядаються в брошурі «Корупція в Україні – думка молоді»: причини та особливості корупції по-українськи, її правове регулювання, запобігання корупції в різних органах влади, негативний вплив корупції на розвиток держави, закордонний досвід боротьби з корупцією.

 

Органи місцевого самоврядування – регіональний аспект

 

Брошура «Органи місцевого самоврядування – регіональний аспект» – це ще одна спроба розібратися в найболючіших питаннях державотворення на регіональному рівні


 

 

Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи

«Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи». В брошурі розглядаються: історія становлення ОМС в Україні, нормативно-правова база з цього питання, основні проблеми, шляхи вирішення та перспективи розвитку місцевого самоврядування, особливості формування місцевих бюджетів, інвестиційна привабливість різних регіонів України тощо.

 

Міжнародні відносини: думка молоді

Брошура «Міжнародні відносини: думка молоді» - це погляд і спроба аналітики студентами-інтернами основних векторів міжнародної політики України на сучасному етапі, ролі органів державної влади в цьому процесі, особливості міжнародних відносин із основними світовими гравцями.

 

Перспективи вступу Украйни д СОТ: думка молоді

Проблеми відповідності України вимогам вступу до СОТ, плюси, мінуси та наслідки для України від вступу до СОТ, дослідження громадської думки з цього питання, можливості для різних галузей економіки від вступу до СОТ ці та інші питання розглядаються в брошурі «Перспективи вступу Украйни д СОТ: думка молоді»

 

Євроінтеграційні аспекти – регіональний аспект

Євроінтеграція як основний напрям зовнішньополітичної стратегії України декларувалася чи не з моменту здобуття незалежності. Проте далі порожніх обіцянок та розмов на центральному рівні справа так і не зайшла. Самовіддані спроби деяких українських політиків переконати чиновників від ЄС, що Європа без нас — не Європа, викликають в останніх радше співчутливу усмішку та бажання відкрити нам очі на реальність. Без рішучих кроків України годі і сподіватися на те, що

нас приймуть до сім'ї розвинутих країн Європи. Україна у світі. Сценарії розвитку - в брошурі «Євроінтеграційні аспекти – регіональний аспект»

 

 

Молодіжна політика в Україні: регіональний аспект

«Молодіжна політика в Україні: регіональний аспект» - це ще одна спроба дати відповіді на питання про те якою повинна бути державна молодіжна політика, які тенденції її розвитку

та перспективи в Україні, що таке політичне лідерство у контексті сучасної України, як взаємодіють молодіжні громадські організації з органами влади тощо.

 

 


Сторінка 6 з 8

Відео

English version