Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми
Вибoрчі технoлoгії нa oстaнніх дoстрoкoвих парламентських тa чергових президентських вибoрaх ще рaз прoдемoнструвaли свoю брудну складову, тoму необхідно шукaти нові спoсoби приведення їх у відповідність дo міжнaрoдних стaндaртів. Виборчі кампанії — це метoд утримання, перерозподілу тa захоплення держaвнoї влaди (матеріальних, інформаційних, силових, інтелектуальних, людських ресурсів).
Про особливості національних виборчих кампаній, імідж лідера, брудні технології читайте в книзі «Виборчі системи та виборчі технології: актуальні проблеми»
Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз
«Молодіжний рух та студентське самоврядування: регіональний зріз». Питання що розглядаються у цій брошурі: основні тенденції розвитку молодіжного руху в Україні, особливості участі молоді у державному житті держави, регіональні відмінності залучення молоді до державотворення, можливості та проблеми вирішення молодіжних питань через органи студентського самоврядування.
Реформування судової системи в Україні: думка молоді
Основна причина, яка привела до появи цієї брошури – тотальна корумпованість судів. Дискусії щодо реформування цієї системи точаться багато років але, як говориться, віз і нині там. Дана брошура «Реформування судової системи в Україні: думка молоді» – спроба критичного погляду молоддю на можливості реформування судової системи в Україні
Корупція в Україні – думка молоді
Основні питання, що розглядаються в брошурі «Корупція в Україні – думка молоді»: причини та особливості корупції по-українськи, її правове регулювання, запобігання корупції в різних органах влади, негативний вплив корупції на розвиток держави, закордонний досвід боротьби з корупцією.
|
Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи
«Органи місцевого самоврядування: особливості, проблеми, перспективи». В брошурі розглядаються: історія становлення ОМС в Україні, нормативно-правова база з цього питання, основні проблеми, шляхи вирішення та перспективи розвитку місцевого самоврядування, особливості формування місцевих бюджетів, інвестиційна привабливість різних регіонів України тощо.
Міжнародні відносини: думка молоді
Брошура «Міжнародні відносини: думка молоді» - це погляд і спроба аналітики студентами-інтернами основних векторів міжнародної політики України на сучасному етапі, ролі органів державної влади в цьому процесі, особливості міжнародних відносин із основними світовими гравцями.
Перспективи вступу Украйни д СОТ: думка молоді
Проблеми відповідності України вимогам вступу до СОТ, плюси, мінуси та наслідки для України від вступу до СОТ, дослідження громадської думки з цього питання, можливості для різних галузей економіки від вступу до СОТ ці та інші питання розглядаються в брошурі «Перспективи вступу Украйни д СОТ: думка молоді»
Євроінтеграційні аспекти – регіональний аспект
Євроінтеграція як основний напрям зовнішньополітичної стратегії України декларувалася чи не з моменту здобуття незалежності. Проте далі порожніх обіцянок та розмов на центральному рівні справа так і не зайшла. Самовіддані спроби деяких українських політиків переконати чиновників від ЄС, що Європа без нас — не Європа, викликають в останніх радше співчутливу усмішку та бажання відкрити нам очі на реальність. Без рішучих кроків України годі і сподіватися на те, що
нас приймуть до сім'ї розвинутих країн Європи. Україна у світі. Сценарії розвитку - в брошурі «Євроінтеграційні аспекти – регіональний аспект»
Молодіжна політика в Україні: регіональний аспект
«Молодіжна політика в Україні: регіональний аспект» - це ще одна спроба дати відповіді на питання про те якою повинна бути державна молодіжна політика, які тенденції її розвитку
та перспективи в Україні, що таке політичне лідерство у контексті сучасної України, як взаємодіють молодіжні громадські організації з органами влади тощо.
|