Публікації

Реформування житлово-комунального господарства України

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки.

Детальніше...
 

Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий

Активна молодь розробила презентації свого регіону/міста крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем, спільності становлення європейських моделей та готуватиме відповідне супровідне есе.

Детальніше...
 

Актуальні питання участі молоді у житті сучасної України

Політичне   життя   на   сучасному  етапі  розвитку  України   досить  бурхливе  і різноманітне, поступово розвивається і вдосконалюється. Основу політикуму складає політична еліта, яка потребує постійного оновлення, омолодження для продовження свого поступального розвитку, та вдосконалення. Тому участь та інтеграція молоді в політичне життя є дуже актуальною темою, яка потребує глибоких досліджень для розуміння суті процесів зміни поколінь. Про це можна почитати в книзі «Актуальні питання участі молоді у житті сучасної України»

Детальніше...
 

Дотримання прав національних меншин в Україні

В рамках проекту «Подолання  стереотипів та  упереджень  у  сфері міжетнічних взаємин серед молоді» «Молодіжною Альтернативою», що здійснюється в рамках підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, було проведено дослідження етнополітики на місцевому рівні.

Детальніше...
 

Світ навколо нас: сучасні виклики та глобальні тренди

Оточуючий світ кожен з нас сприймає крізь власну призму, сформовану під впливами різних чинників. Що сьогодні відчуває людина, адже часи змінюються, а з ними й цінності; традиції стають другорядними. Нині всі говорять про незворотні зміни в суспільстві, у багатьох на вустах з’являються незрозумілі терміни і поняття, які в основному спрямовані на виправдання власної безпорадності. Одним з таких термінів виступає глобалізація як явище нашої сучасності.

Детальніше...
 

Формування іміджу регіонів України на міжнародній арені

У сучасному світі погана репутація або взагалі її відсутність є вагомим мінусом для державної політики та для іміджу країни, яка прагне бути конкурентоспроможною на міжнародній арені. Дуже важливими у процесі створення іміджу будь-якої країни є оцінка іміджу як з середини так і ззовні. Завдяки засобам масової комунікації (у тому числі й мережі Інтернет), держави отримали можливість краще пізнати себе, свій імідж, репутацію та ставлення до себе; нові можливості позиціонування та поширення необхідного іміджу.  Автори збірки подають цікаві факти щодо оцінки іміджу України іноземними та вітчизняними фахівцями.  Намагаються розібратися із тим як імідж країни впливає на її інвестиційну привабливість, економічний розвиток.

Детальніше...
 

Проблеми молодіжного безробіття та шляхи його подолання

В умовах ринкових відносин перед суспільством постає проблема соціальної незахищеності громадян. Насамперед це питання стосується молоді, оскільки вона має незначну професійну підготовку, малий трудовий досвід. Останнім часом ситуація у сфері молодіжної зайнятості в Україні постійно погіршується.

Детальніше...
 

Аналіз реформ в Україні – внутрішні та зовнішні виміри

Як справедливо зазначають міжнародні експерти, Україна нагадує будмайданчик, на якому хоч і працює багато людей, проте архітектори не мають спільного плану, будівельники за суперечливими вказівками будують стіни і потім знову їх ламають.

Детальніше...
 

Забезпечення сталого розвитку регіонів, як запорука демократії в Україні: сучасний стан і перспектив

Як і в попередні роки студенти з регіонів дуже сильно цікавляться питаннями розвитку місцевого самоврядування тому четвертою книгою стала книга «Забезпечення сталого розвитку регіонів, як запорука демократії в Україні: сучасний стан і перспективи»

Детальніше...
 

Молодь ХХІ сторіччя: виклики інформаційного віку

Самовираження — невіддільна частина нашого життя, одним із проявів якого став Інтернет. Чимало людей просто живуть в Інтернеті, деякі — працюють, ще хтось грає або знайомиться, проте всім потрібно самовиражатися, щоб чимось відрізнятися від інших юзерів. Сучасна людина вже не може уявити себе без численних інформаційних технологій та розробок

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 8

Відео

English version