Останні новини


«Молодіжна Альтернатива» здійснює вплив на майбутнє молодіжної політики в Україні

Питання участі молоді у процесі прийнятті рішень піднімається в світі зараз дуже часто. Україна і українські НУО, які опікуються питаннями молоді також не повинні бути осторонь від цих процесів.

Детальніше...
 

Навчальна сесія в Європі – міжнародний рівень «Молодіжної Альтернативи»

Ідеї для бізнес проектів, пошук можливостей для отримання роботи, візит до Європейського Парламенту, нові організації-партнери та презентація ГО «Молодіжна Альтернатива» на міжнародному рівні – все це відбулося з 3-11 жовтня у французькому місті Страсбург.

Детальніше...
 

Молодь готова вчитися, впливати і змінювати

Наші інтерни розробили Постанови про громадські слухання, старосту села, доступ до публічної інформації, проведення громадської експертизи, електронні петиції.

Детальніше...
 

Постанови, розроблені молоддю обговорили в Хмельницькому

«30»вересня2015 року в 14.00 в Народному Домі "Просвіти" у м. Хмельницькому відбулася прес-конференція молодих аналітиків, учасників проекту «Спонукання та навчання молоді впливати на формування місцевої політики», які презентували розроблені ними нормативно-правові акти місцевого рівня про: громадські слухання, старосту села, доступ до публічної інформації, проведення громадської експертизи, електронні петиції тощо.

Детальніше...
 

Подовжуємо доводити владі необхідність чути голос молоді

30 вересня 2015 року в м. Запоріжжі пройшла презентація  «Молодь здійснює вплив на формування політики на регіональному рівні»

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 85

Відео

English version