Останні новини


В Ужгороді обговорили пропозиції молоді до регіональної влади

У п’ятницю, 30 жовтня 2015 року, в Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася прес-конференція з обговорення «Пропозицій молоді до регіональної влади щодо забезпечення подолання стереотипів між регіонами», випрацювані у результаті проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України», який реалізовувався ГО «Молодіжна альтернатива» у співпраці з регіональними громадськими організаціями, впродовж 2015 року за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії.

Детальніше...
 

Молодіжна Альтернатива один із співавторів проекту Закону «Про молодь»

ГО Молодіжна Альтернатива долучилася до створення проекту Закону про молодь, внісши свої рекомендації, які базуються на нашому 20річному досвіді роботи з молоддю, на аналізі молодіжної політики країн ЄС та на результатах наших останніх проектів – а саме проекту обмінних поїздок «Єдність у різноманітті».

Детальніше...
 

Молодь презентує свої пропозиції щодо подолання конфліктів та стереотипів місцевій владі в Чернівцях

22 жовтня 2015 року в приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях молодь презентувала пропозиції до влади щодо подолання стереотипів серед молоді різних регіонів.

Детальніше...
 

«Молодіжна Альтернатива» здійснює вплив на майбутнє молодіжної політики в Україні

Питання участі молоді у процесі прийнятті рішень піднімається в світі зараз дуже часто. Україна і українські НУО, які опікуються питаннями молоді також не повинні бути осторонь від цих процесів.

Детальніше...
 

Навчальна сесія в Європі – міжнародний рівень «Молодіжної Альтернативи»

Ідеї для бізнес проектів, пошук можливостей для отримання роботи, візит до Європейського Парламенту, нові організації-партнери та презентація ГО «Молодіжна Альтернатива» на міжнародному рівні – все це відбулося з 3-11 жовтня у французькому місті Страсбург.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 85

Відео

English version