Останні новини


Українські вчені проти нового закону про мови

Українські науковці вважають, що метою проекту закону «Про мови в Україні» є намагання зробити застосування державної української мови необов'язковим.

Детальніше...
 

У ПАРЄ занепокоєні ситуацією в Україні

Моніторинговий комітет ПАРЄ занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні та закликає дотримуватися демократичних принципів у проведенні перетворень.

Детальніше...
 

Студенти просять Януковича відмінити постанову Кабміну

Студентські та молодіжні організації просять президента України Віктора Януковича скасувати постанову Кабміну про платні послуги, які можуть надавати студентам вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 

Співпраця громадських організацій України та Міжнародного фонду «Відродження» зацікавила Службу безпеки України

До декількох громадських організацій Київської області, які виконують проекти, що фінансуються фондом "Відродження", звернулися співробітники СБУ з запитом інформації про цілі та завдання проектів, їхньої фінансової складової та оцінки їх впливу на передвиборчу ситуацію в Україні. Оскільки жодний з проектів не має політичної складової, зустріч на цьому й завершилася.

Детальніше...
 

Громадськість моніторить місцеві вибори

 

Черкаська обласна організація Комітету виборців України продовжує діяльність з моніторингу виборчих процесів та моніторингу діяльності обраних органів влади. Так, зокрема, ретельному аналізу були піддані виборчі програми міських голів найбільших міст Черкаської області та партій та блоків, які мають фракції в найбільших місцевих радах. В 2010 році така діяльність формалізована у вигляді проекту «За прозорі місцеві вибори».

Детальніше...
 


Сторінка 83 з 85

Відео

English version