Останні новини


Інвестиції та досвід Великобританії створюють модель для перебудови українських міст

 

21 вересня Агентство розвитку міста Черкаси представило довгостроковий проект перебудови міста, який пропонує шляхи розвитку Черкас протягом наступних двадцяти років. Проект, створений групою британських і українських компаній у співпраці з виконавчим комітетом Черкаської міської ради, об’єднує зусилля провідних компаній-забудовників.

Детальніше...
 

Янукович у Нью-Йорку пишався Україною

 

Ставлення світової  спільноти до України змінилося на краще. Про це заявив  Президент  Віктор Янукович,  коментуючи  результати зустрічей у рамках  Генеральної Асамблеї ООН. За словами В.Януковича, "у світі побачили в Україні серйозного гравця, і ставлення до нашої держави сьогодні серйозне".

Детальніше...
 

Андрій Шевченко очолив Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

Верховна Рада обрала народного депутата Андрія Шевченка(фракція БЮТ) головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, увільнивши його від обов'язків першого заступника голови цього комітету. За відповідний проект постанови № 6231 проголосували 373 народні депутати.

Детальніше...
 

У Києві стартує "Місяць Японії в Україні 2010"

В  Україні починається  фестиваль "Місяць  Японії в Україні  2010".  Зокрема,  відбудеться виставка "Живопис  радості: картини японських художників 1990-х років". Фестиваль японського кіно та виставка-презентація японської культури, 15-й Всеукраїнський конкурс мов японською мовою, а також семінар з иайдо та джодо.

Детальніше...
 

Дисиденти, історики, громадські діячі "здалися" сьогодні СБУ добровільно

15 вересня  біля стін  Служби безпеки України зібралися всі, кому не байдужа доля історика Руслана Забілого та загалом  стан свободи в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 82 з 85

Відео

English version