Останні новини


Податківці взялися наповнювати бюджет за рахунок шантажу благодійників та дітей-сиріт?

Державна податкова інспекція  у Печерському  районі  м. Києва  незаконно вимагає близько 678 тисяч гривень у Представництва благодійної організації «Кожній дитині» (Велика Британія) як податок на прибуток.

Детальніше...
 

Вступна кампанія-2011: Міносвіти хоче позбутися ЗНО?

Абітурієнти наступного року, ймовірно, зможуть обійтися без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, але натоміть складатимуть вступні іспити до вишів. На проекті умов вступу до вишів зупинився на прес-конференції у вівторок міністр освіти й науки України Дмитро Табачник. У Міносвіти також планують вкотре обмежити кількість пільговиків та зменшити обсяги державного замовлення у вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 

Бюджетні місця в університетах залежать від демографії

Обсяг державного замовлення на навчання у вузах 2011 року значно скоротять.

Детальніше...
 

СБУ заявляє, що її несправедливо звинувачують в тиску на громадські організацій

 

У зв’язку з  поширенням  окремими ЗМІ інформації про нібито здійснюваний  співробітниками СБУ тиск на активістів громадських організацій,   Служба безпеки України заявляє про тенденційний характер зазначених звинувачень та свідоме перекручення фактів з боку ініціаторів заяв.

Детальніше...
 

ВРУ рекомендовано ухвалити в цілому зміни до закону про МГО

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях).

Детальніше...
 


Сторінка 81 з 85

Відео

English version