Останні новини


Бюджетні місця в університетах залежать від демографії

Обсяг державного замовлення на навчання у вузах 2011 року значно скоротять.

Детальніше...
 

СБУ заявляє, що її несправедливо звинувачують в тиску на громадські організацій

 

У зв’язку з  поширенням  окремими ЗМІ інформації про нібито здійснюваний  співробітниками СБУ тиск на активістів громадських організацій,   Служба безпеки України заявляє про тенденційний характер зазначених звинувачень та свідоме перекручення фактів з боку ініціаторів заяв.

Детальніше...
 

ВРУ рекомендовано ухвалити в цілому зміни до закону про МГО

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях).

Детальніше...
 

УКРАЇНА ОПИНИТЬСЯ В ЦЕНТРІ ЛЮБЛІНА!

 

5-7 листопада 2010 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться фестиваль“Україна в центрі Любліна”. Організатори прагнуть ознайомити мешканців Любліна з сучасною українською культурою, яка черпає натхнення з традиційної музики та мистецтва.

Детальніше...
 

КабМін збирається почати практику навчання українських студентів у провідних вузах світу

 

Кабінет Міністрів України збирається почати практику навчання українських студентів за державні кошти у провідних навчальних закладах світу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на з'їзді Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України".

Детальніше...
 


Сторінка 81 з 85

Відео

English version