Останні новини

Схід і Південь в Ужгороді

5-7 червня 2015 Молодіжна Альтернатива організувала поїздку студентів із Одеської, Миколавської, Донецької та Дніпрпетровської областей в Закарпаття. Протягом трьох днів в рамках цього проекту відбулися зустрічі з видатними та знаними особистостями, семінари та тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, менеджменту проектів, формування та виховання активних громадян для студентів із Сходу та Півдня України.

Детальніше...
 

Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем.

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін та є переселенцем - ця можливість для ВАС. У рамках проекту ГО Молодіжна Альтернатива та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запрошують молодих, активних та небайдужих людей серед ВПО з Дніпропетровської, Харківської, Вінницької, Київської та Запорізької областей взяти участь у тренінгах та обговореннях.

Детальніше...
 

«Москалі-ватніки» та «хитрі бандерівці»Долали стереотипи у Івано-Франківську

Запоріжжя, Луганськ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – Івано-Франківськ. Ні. Це не батл між містами України, як на перший погляд може здатися. Тим паче п’ять на одного - вже звучить несправедливо. То учасники проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу» вже вкотре розвінчували помилкові думки у сприйнятті один одного. Незвичними та водночас цікавими видалися для молоді зі Сходу дні з 28-30 травня. Круглий стіл в Івано-Франківській обласній адміністрації, інтерактивні тренінги, екскурсії по місту та в музей. Кому як не учасникам знати, що подорожі множать нові емоції та відкривають безмежний простір можливостей.

Детальніше...
 

Кам’янець-Подільський зустрів молодь зі Сходу та Півдня

Проект «Єдність у різноманітті» досить стрімко набирає обертів, тому ми продовжуємо руйнувати стереотипи між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України. Цього разу учасники обміну із Донецької, Миколаївської та Дніпропетровської областей завітали у королівське місто Кам’янець-Подільський. 22-24 травня активна молодь мала нагоду відвідати міську раду, ознайомитись з діяльністю громадських організацій, прослухати ряд міні-лекцій та інтерактивних тренінгів з використанням новітніх методик та практик. В останній день студенти побачили пам’ятки, якими славиться місто, дізнались, чому його називають одним із семи чудес України.

Детальніше...
 

Зустріч у рамках «Тренінгу для тренерів у сфері молодіжної участі»

9 травня 2015 року учасники проекту Молодіжна Альтернатива Студенти для Парламенту» провели зустріч з 24 молодими людьми з Грузії, Вірменії Латвії та України, які працюють з молоддю та планують навчати молодь брати активну участь в житті своєї місцевої громади.

Детальніше...
 

Навчання аналізу політики та здійсненю громадського контролю за діяльністю влади

25 та 26 квітня для груп з 10 міст України МА провела тренинги «Аналіз політики. Як долучатися до управління державою. як здійснювати громадський контроль за діяльністю влади».

Детальніше...
 

Вручення сертифікатів

Нарешті наступив урочистий момент вручення сертифікатів учасникам програми стажувань у Парламенті 2014-2015 року. Ми дякуємо всім за професійну роботу, бажаємо Вам  і надалі мати активну життєву позицію, жагу до знань, бажання самовдосконалення, амбітні плани, досягнути всього запланованого. Хочемо щоб Молодіжна Альтернатива стала для Вас своєрідним місточком, великими сходинками до побудови Вашої вдалої краєри. Успіхів всім ВАМ.

Детальніше...
 

23-25 травня 2015 р. учасники з Херсонської та Харківської областей відвідали м. Рівне

Молодь обох областей виявила велику зацікавленість у проекті. Загалом серед учасників було 70% дівчат та 30% хлопців. Нам було дуже цікаво також дослідити вік наших учасників. Виявилося, що більшість – це молоді віком від 19 до 25 років, декілька осіб були старшими. Серед бажаючих приєднатися до проекту були здебільшого представники студентської молоді різних направлень (юриспруденція, менеджмент, економіка, соціологія та соціальна педагогіка, політологія, журналістика, філологія, теплоенергетика тощо), але були й ті, хто вже працює – викладачі ВНЗ, молоді держслужбовці, журналісти.

Детальніше...
 

Майбутнє україни через діалог між владою та суспільством

12 травня 2015 року ГО «Молодіжна альтернатива», Освітній проект «Школа «Політик 3D», ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» у співпраці з ГС «Національна молодіжна рада України» та Київським молодіжним центром праці провели круглий стіл на тему :"Майбутнє України через діалог між владою та суспільством"

Детальніше...
 

Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні

9 та 10 травня 2015 року ГО Молодіжна Альтернатива провела 3 тренінги на тему: «Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні»

Детальніше...
 

Оголошується набір у другий тур обмінних поїздок для студентів зі Сходу та Півдня на Західну Україну

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін, плануєте жити у вільній, єдиній та суверенній Україні - ця можливість для ВАС. У рамках проекту: «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» ГО Молодіжна Альтернатива запрошує молодих, активних та небайдужих людей взяти участь у проекті обміну між студентами Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 38

Відео

English version