Останні новини

Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні

9 та 10 травня 2015 року ГО Молодіжна Альтернатива провела 3 тренінги на тему: «Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні»

Детальніше...
 

Навчання аналізу політики та здійсненю громадського контролю за діяльністю влади

25 та 26 квітня для груп з 10 міст України МА провела тренинги «Аналіз політики. Як долучатися до управління державою. як здійснювати громадський контроль за діяльністю влади».

Детальніше...
 

Чернівці 4-6 квітня 2015

Візит до м. Чернівці був дуже насиченим – в перший день під час тренінгу учасники отримали змогу дізнатися та подискутувати на такі цікаві та актуальні теми як комунікація, маніпуляція, стереотипи тощо. Цікавими були практичні завдання та інтерактивне спілкування підчас тренінгів.

Детальніше...
 

Обмінна поїздка до Тернополя

19-21 березня 2015 року у Тернополі висадився десант з Миколаївської, Запорізької, Херсонської та Луганської областей. Для активних молодих юдей із Сходу та Півдня України в Тернополі було зорганізовано зустрічі, семінари та інтерактивні тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, формування та виховання активних громадян.

Детальніше...
 

Єдність у різноманітті: Подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу

Першим містом, яке приймає молодь з Півдня та Сходу став Луцьк. 13-15 березня 2015 року у Луцьку відбулися зустрічі, семінари та інтерактивні тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, формування та виховання активних громадян для студентів із Луцька, Миколаєва та Запоріжжя.

Детальніше...
 

Зустріч інтернів МА з народним депутатом України Тетяною Чорновол

6 березня, інтерни МА провели зустріч з представником Народного Фронту, народним депутатом України Тетяною Чорновол.

Детальніше...
 

Оголошується набір у другий тур обмінних поїздок для студентів зі Сходу та Півдня на Західну Україну

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін, плануєте жити у вільній, єдиній та суверенній Україні - ця можливість для ВАС. У рамках проекту: «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» ГО Молодіжна Альтернатива запрошує молодих, активних та небайдужих людей взяти участь у проекті обміну між студентами Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 

29-31 березня 2015 року – обмінна поїздка до Львова

З березня 2015 року для молодих, активних та небайдужих людей зі Сходу, Півдня та Заходу України проходить проект обміну «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу».

Детальніше...
 

Зустріч з Миколою Томенком

17 березня МА провела зустріч для інтернів у Верховній Раді України з Миколою Томенком, головою Комітету ВРУ з  екологічної політики, природокористування та ліквидації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 

Жодна країна не може диктувати Україні, якою має бути її Конституція – Ягланд

Генсек вважає, що розробка такого документа має бути відкритою та вважає, що оновлення Конституції України стане об'єднуючим фактором для громадян.

Детальніше...
 

Порошенко: усі мають сісти за стіл переговорів, а Росія - виконати Мінські угоди

Президент України Петро Порошенко не бачить можливостей військового вирішення конфлікту з Росією та сподівається на виконання нею досягнутих ще у вересні минулого року Мінських домовленостей.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 37

Відео

English version