Останні новини

У Києві стартує "Місяць Японії в Україні 2010"

В  Україні починається  фестиваль "Місяць  Японії в Україні  2010".  Зокрема,  відбудеться виставка "Живопис  радості: картини японських художників 1990-х років". Фестиваль японського кіно та виставка-презентація японської культури, 15-й Всеукраїнський конкурс мов японською мовою, а також семінар з иайдо та джодо.

Детальніше...
 

Дисиденти, історики, громадські діячі "здалися" сьогодні СБУ добровільно

15 вересня  біля стін  Служби безпеки України зібралися всі, кому не байдужа доля історика Руслана Забілого та загалом  стан свободи в Україні.

Детальніше...
 

У ПАРЄ занепокоєні ситуацією в Україні

Моніторинговий комітет ПАРЄ занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні та закликає дотримуватися демократичних принципів у проведенні перетворень.

Детальніше...
 

Співпраця громадських організацій України та Міжнародного фонду «Відродження» зацікавила Службу безпеки України

До декількох громадських організацій Київської області, які виконують проекти, що фінансуються фондом "Відродження", звернулися співробітники СБУ з запитом інформації про цілі та завдання проектів, їхньої фінансової складової та оцінки їх впливу на передвиборчу ситуацію в Україні. Оскільки жодний з проектів не має політичної складової, зустріч на цьому й завершилася.

Детальніше...
 

Захист від міліції: правозахисники навчатимуть школярів і студентів

 

Українські правозахисники вчитимуть школярів та студентів захищатися від міліції. 1-го вересня за ініціативи Української Гельсінської спілки перед вузами та школами проходить всеукраїнська акція «Захисти себе сам».

Детальніше...
 

У ”ТВІ” та ”5 каналу” знову відібрали частоти

Суд підтвердив незаконність рішення про надання низки частот

Детальніше...
 

Українські вчені проти нового закону про мови

Українські науковці вважають, що метою проекту закону «Про мови в Україні» є намагання зробити застосування державної української мови необов'язковим.

Детальніше...
 

Студенти просять Януковича відмінити постанову Кабміну

Студентські та молодіжні організації просять президента України Віктора Януковича скасувати постанову Кабміну про платні послуги, які можуть надавати студентам вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 

Громадськість моніторить місцеві вибори

 

Черкаська обласна організація Комітету виборців України продовжує діяльність з моніторингу виборчих процесів та моніторингу діяльності обраних органів влади. Так, зокрема, ретельному аналізу були піддані виборчі програми міських голів найбільших міст Черкаської області та партій та блоків, які мають фракції в найбільших місцевих радах. В 2010 році така діяльність формалізована у вигляді проекту «За прозорі місцеві вибори».

Детальніше...
 

На Донеччині скорочують українські класи в школах

 

У Донецькій області почали скорочувати класи з українською мовою навчання і переводити старшокласників у школу національних меншин з російською мовою навчання.

Детальніше...
 

Свобода слова в Україні

 

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" закликає канцлера Німеччини Ангелу Меркель обговорити із Президентом Віктором Януковичем дотримання в Україні свободи слова й засобів масової інформації.

Детальніше...
 


Сторінка 42 з 43

Відео

English version