Останні новини

Журналісти та громадські активісти вимагають пояснень від СБУ

Акція  руху  "Стоп цензурі" та "Демократичного альянсу" під  стінами  СБУ,  що пройшла в середу, мала продемонструвати владі рішучість громадянського суспільства відстоювати свої права. На думку її учасників, це вдалося.

Детальніше...
 

Податківці взялися наповнювати бюджет за рахунок шантажу благодійників та дітей-сиріт?

Державна податкова інспекція  у Печерському  районі  м. Києва  незаконно вимагає близько 678 тисяч гривень у Представництва благодійної організації «Кожній дитині» (Велика Британія) як податок на прибуток.

Детальніше...
 

Бюджетні місця в університетах залежать від демографії

Обсяг державного замовлення на навчання у вузах 2011 року значно скоротять.

Детальніше...
 

ВРУ рекомендовано ухвалити в цілому зміни до закону про МГО

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях).

Детальніше...
 

КабМін збирається почати практику навчання українських студентів у провідних вузах світу

 

Кабінет Міністрів України збирається почати практику навчання українських студентів за державні кошти у провідних навчальних закладах світу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на з'їзді Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України".

Детальніше...
 

Янукович у Нью-Йорку пишався Україною

 

Ставлення світової  спільноти до України змінилося на краще. Про це заявив  Президент  Віктор Янукович,  коментуючи  результати зустрічей у рамках  Генеральної Асамблеї ООН. За словами В.Януковича, "у світі побачили в Україні серйозного гравця, і ставлення до нашої держави сьогодні серйозне".

Детальніше...
 

Вступна кампанія-2011: Міносвіти хоче позбутися ЗНО?

Абітурієнти наступного року, ймовірно, зможуть обійтися без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, але натоміть складатимуть вступні іспити до вишів. На проекті умов вступу до вишів зупинився на прес-конференції у вівторок міністр освіти й науки України Дмитро Табачник. У Міносвіти також планують вкотре обмежити кількість пільговиків та зменшити обсяги державного замовлення у вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 

СБУ заявляє, що її несправедливо звинувачують в тиску на громадські організацій

 

У зв’язку з  поширенням  окремими ЗМІ інформації про нібито здійснюваний  співробітниками СБУ тиск на активістів громадських організацій,   Служба безпеки України заявляє про тенденційний характер зазначених звинувачень та свідоме перекручення фактів з боку ініціаторів заяв.

Детальніше...
 

УКРАЇНА ОПИНИТЬСЯ В ЦЕНТРІ ЛЮБЛІНА!

 

5-7 листопада 2010 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться фестиваль“Україна в центрі Любліна”. Організатори прагнуть ознайомити мешканців Любліна з сучасною українською культурою, яка черпає натхнення з традиційної музики та мистецтва.

Детальніше...
 

Інвестиції та досвід Великобританії створюють модель для перебудови українських міст

 

21 вересня Агентство розвитку міста Черкаси представило довгостроковий проект перебудови міста, який пропонує шляхи розвитку Черкас протягом наступних двадцяти років. Проект, створений групою британських і українських компаній у співпраці з виконавчим комітетом Черкаської міської ради, об’єднує зусилля провідних компаній-забудовників.

Детальніше...
 

Андрій Шевченко очолив Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

Верховна Рада обрала народного депутата Андрія Шевченка(фракція БЮТ) головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, увільнивши його від обов'язків першого заступника голови цього комітету. За відповідний проект постанови № 6231 проголосували 373 народні депутати.

Детальніше...
 


Сторінка 41 з 43

Відео

English version