Останні новини

Бюджетні місця в університетах залежать від демографії

Обсяг державного замовлення на навчання у вузах 2011 року значно скоротять.

Детальніше...
 

СБУ заявляє, що її несправедливо звинувачують в тиску на громадські організацій

 

У зв’язку з  поширенням  окремими ЗМІ інформації про нібито здійснюваний  співробітниками СБУ тиск на активістів громадських організацій,   Служба безпеки України заявляє про тенденційний характер зазначених звинувачень та свідоме перекручення фактів з боку ініціаторів заяв.

Детальніше...
 

УКРАЇНА ОПИНИТЬСЯ В ЦЕНТРІ ЛЮБЛІНА!

 

5-7 листопада 2010 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться фестиваль“Україна в центрі Любліна”. Організатори прагнуть ознайомити мешканців Любліна з сучасною українською культурою, яка черпає натхнення з традиційної музики та мистецтва.

Детальніше...
 

Інвестиції та досвід Великобританії створюють модель для перебудови українських міст

 

21 вересня Агентство розвитку міста Черкаси представило довгостроковий проект перебудови міста, який пропонує шляхи розвитку Черкас протягом наступних двадцяти років. Проект, створений групою британських і українських компаній у співпраці з виконавчим комітетом Черкаської міської ради, об’єднує зусилля провідних компаній-забудовників.

Детальніше...
 

Андрій Шевченко очолив Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

Верховна Рада обрала народного депутата Андрія Шевченка(фракція БЮТ) головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, увільнивши його від обов'язків першого заступника голови цього комітету. За відповідний проект постанови № 6231 проголосували 373 народні депутати.

Детальніше...
 

Дисиденти, історики, громадські діячі "здалися" сьогодні СБУ добровільно

15 вересня  біля стін  Служби безпеки України зібралися всі, кому не байдужа доля історика Руслана Забілого та загалом  стан свободи в Україні.

Детальніше...
 

ВРУ рекомендовано ухвалити в цілому зміни до закону про МГО

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях).

Детальніше...
 

КабМін збирається почати практику навчання українських студентів у провідних вузах світу

 

Кабінет Міністрів України збирається почати практику навчання українських студентів за державні кошти у провідних навчальних закладах світу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на з'їзді Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України".

Детальніше...
 

Янукович у Нью-Йорку пишався Україною

 

Ставлення світової  спільноти до України змінилося на краще. Про це заявив  Президент  Віктор Янукович,  коментуючи  результати зустрічей у рамках  Генеральної Асамблеї ООН. За словами В.Януковича, "у світі побачили в Україні серйозного гравця, і ставлення до нашої держави сьогодні серйозне".

Детальніше...
 

У Києві стартує "Місяць Японії в Україні 2010"

В  Україні починається  фестиваль "Місяць  Японії в Україні  2010".  Зокрема,  відбудеться виставка "Живопис  радості: картини японських художників 1990-х років". Фестиваль японського кіно та виставка-презентація японської культури, 15-й Всеукраїнський конкурс мов японською мовою, а також семінар з иайдо та джодо.

Детальніше...
 

Українські вчені проти нового закону про мови

Українські науковці вважають, що метою проекту закону «Про мови в Україні» є намагання зробити застосування державної української мови необов'язковим.

Детальніше...
 


Сторінка 41 з 42

Відео

English version