Останні новини

Студенти просять розширити перелік професій, за якими держава сплачує дотації роботодавцю за працевлаштування випускників

Студенти заявляють   про проблеми  з працевлаштування після закінчення навчання.  Влада Львівщини просить уряд розширити перелік професій, за якими держава сплачує дотації роботодавцю, що працевлаштував випускника.

Детальніше...
 

Київські будинки розмалюють графіті

Сірі стіни київських будинків прикрасять графіті. Створювати шедеври вуличного мистецтва будуть як українські, так і іноземні художники.

Детальніше...
 

Альма-матер за кордоном

Освіта за кордоном стає дедалі популярнішою серед українських студентів. За даними освітнього агентства DEC Education, за останні 5 років кількість української молоді, яка бажає здобувати вищу освіту у закордонних вузах зросла в рази. Більшість студентів намагаються отримати стипендії та гранти від різних організацій, однак немало й таких, які платять за своє закордонне навчання самостійно.

 

Детальніше...
 

ЦВК: вільних і демократичних виборів в Україні не буде

Заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що на вільні та демократичні вибори в Україні годі сподіватися через діючий закон, який перетворює їх на бутафорію демократії.

Детальніше...
 

Рада відмовилася відзначати 20-річчя Революції на граніті

 

Народні депутати відмовилися включити до порядку денного розгляд постанови про відзначення 20-річчя студентської революції на граніті.

Детальніше...
 

Експерт: до кінця року Україна не дорахується близько мільйона дрібних підприємців

 

Українські підприємці, які працюють на єдиному податку, протестують проти додаткових відрахувань до пенсійного фонду. Понад дві тисячі листів з протестами підприємці відправили президентові та главі уряду.

 

Детальніше...
 

Українській молоді відтепер легше буде навчатися у Канаді

Україна і Канада підписали міжурядовий Меморандум про взаєморозуміння стосовно молодіжних обмінів. За словами Президента України Віктора Януковича, головна мета Меморандуму – сприяння обміну молоддю, яка матиме більше можливостей для подорожування, навчання та працевлаштування у тій країні, яка їх приймає.

Детальніше...
 

ВИРІШАЛЬНИЙ ДВОБІЙ МІЖ ОПОЗИЦІЄЮ ТА ВЛАДО

До часу проведення чергових місцевих виборів у більшості регіонів України залишилося два тижні, проте вже сьогодні українські та іноземні експерти твердять про створення передумов для викривлення народного волевиявлення. Багато хто вважає, що проведення виборів 31 жовтня стане своєрідним тестом на демократію для чинної влади і тестом для опозиції на уміння захищати демократичні цінності.

 

Детальніше...
 

Європейська вища освіта для українців

 

Кожен третій студент українського вишу мріє навчатись за кордоном, при цьому  студенти  найчастіше обирають держави Євросоюзу та Сполучені Штати Америки. Кожен четвертий студент вважає систему вищої освіти в Україні cкорумпованою,  і такою, яка «відстає» від потреб часу. Ці дані навели експерти міжнародних освітніх фондів на засіданні круглого столу, який відбувся 11 жовтня у Києві, в рамках Днів європейської освіти.

Детальніше...
 

Отримав благодійну допомогу – сплати податок

Звільнити  від  податкового  тиску одержувачів  благодійної допомоги пропонує  законопроект,   який розглядає Верховна Рада України. Наприклад, зараз інвалід першої групи має віддати близько 15% вартості візка, якщо його подарує не родич чи друг, а благодійний фонд.

Детальніше...
 

Названі головні недоліки освічених жінок

Британські дослідники з Лондонської економічної школи встановили, що головним недоліком їх високоосвічених співвітчизниць є пристрасть до алкоголю і куріння.

Детальніше...
 


Сторінка 40 з 43

Відео

English version