Останні новини

Скарбничка сценаріїв публічних заходів на європейську тематику

Якщо Ви працюєте в Євроклубі, Бібілотеці, Школі і поводите заходи на європейську тематику, то Вам в нагоді стануть вже готові сценарії, презентації квестів, брейн рингу, живих книг для дітей від 7 до 17 років.

Детальніше...
 

ЄС НА КНИЖКОВІЙ ПОЛИЦІ

Протягом 2019 року 500 БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА отримали інформаційні та наочні матеріали про Європейський Союз та його відносини з Україною для створення та облаштування куточів Європейського Союзу.

Детальніше...
 

Публічний захід «Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами»

 

27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

 

Детальніше...
 

Інтелектуальний брейн ринг: «Хто знає краще Європейський Союз?»

20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна Альтерантива» провело для підлітків Чернігівщини  інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.

Детальніше...
 

Відкрий для себе Європу за 100 хвилин

6 червня 2019 року Представництво ЄС в партнерстві з ГО «Молодіжна Альтернатива» провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєверодонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.

Детальніше...
 

Нові можливості для бібліотек Сходу та Півдня України від Представництва ЄС

15 березня 2019 року в м. Суми у обласній бібліотеці для дітей в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України» відбувся тренінг для керівників та методистів бібліотек Східних та Північних регіонів України

Детальніше...
 

Публічний захід «Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами»

27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...
 

Квест “Подорож Європою”

23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...
 

Дні Кар’єри ЄС в 15 українських містах

В рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» МА спільно з ГО «Відкрите Суспільство» долучилася до організації та проведення Днів Кар’єри ЄС в 15 містах України. Заходи відбувалися лютий-вересень 2019


В рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» МА спільно з ГО «Відкрите Суспільство» долучилася до організації та проведення Днів Кар’єри  ЄС в 15 містах України. Заходи відбувалися лютий-вересень 2019


 

День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

“День Кар'єри ЄС” успішно відбувається щорічно у 15 містах протягом останніх чотирьох років. Зазвичай у кожному заході беруть участь 400-600 осіб.

В рамках події проходить Ярмарок вакансій, де учасники отримають поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, відбудуться консультації з представниками комерційних компаній, роботодавцями. Передбачені тренінги і панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», професійні тренінги.

Під час заходу гості дізналися про: світові та українські тенденції на ринку праці; про вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців; про пріоритети політики Європейського Союзу в освітній та бізнес сферах.

Більш детально www.euroquiz.org.ua

 

 

Представництво ЄС – бібліотекам України

25 березня 2019 року в у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся тренінг Представництва ЄС для керівників та методистів бібліотек Західних регіонів України для дітей та юнацтва

Детальніше...
 

Точка зростання. Цінності щасливої людини

 

Проектний рух «Країна Успіху» подовжує працювати і в 2019 році. 23 лютого 2019 року відбувся одноденний мотиваційний саміт «ТОЧКА ЗРОСТАННЯ. ЦІННОСТІ ЩАСЛИВОЇ ЛЮДИНИ»

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 43

Відео

English version