Останні новини

Д.Табачник виступає за відрахування студентів, у роботах яких виявлено плагіат

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник вважає правильною практику відрахування студентів за академічний плагіат.

Детальніше...
 

Д.Табачник виділив 5 мільйонів на рекламу української освіти в Азії та Африці

ДП  Інформаційно - іміджевий центр   Міністерства освіти   14 грудня   за результатами  тендеру  уклало  угоду з ТОВ Рекламне агентство Центр на послуги з проведення рекламної компанії з пропагування системи освіти України в засобах масової інформації, розрахованих на закордонну аудиторію.

Детальніше...
 

Влада Києва сплатить за навчання студентів медичних ВНЗ

Мерія Києва планує виділити кошти з міського бюджету для оплати навчання студентів медичного ВНЗ для подальшої роботи в лікувальних установах Києва. Така ініціатива КМДА буде винесена на розгляд депутатів Київради 15 грудня.

Детальніше...
 

Кабмін витратить на оновлення сайту третину мільйона гривень

Господарсько-фінансовий департамент Кабінету міністрів закупив у компанії "Софтлайн-IT" послуги з модернізації свого сайту - kmu.gov.ua.

Детальніше...
 

Відбулися зміни у процедурах акредитації українських ВНЗ

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС) повідомляє, що 31 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1124, якою змінено Порядок ліцензування освітніх послуг та акредитації вищих навчальних закладів. Текст постанови розміщено у розділі "Ліцензування та акредитація", офіційного сайту МОНМС.

Детальніше...
 

Українці більше не зможуть вчитися в технікумах і ПТУ

Учбові заклади перейменують в коледжі і розділять на дві групи.   У Україні зникнуть технікуми і ПТУ. Про це йшла мова на засіданні Ради директорів вузів I-II рівнів акредитації (об'єднує керівників 40 учбових закладів Луганщини)

Детальніше...
 

У рекламі проти куріння смачно затягнулися

Британська організація NHS (National Health Service) запустила соціальну рекламу про шкоду куріння. Чорно-білий ролик був знятий режисером Стівом Хадсоном (Steve Hudson) і продакшеном Hungryman.

Детальніше...
 

Європейських стипендій стане більше також для українців

Євросоюз надасть додаткові стипендії студентам і викладачам в країнах, що приєдналися до ініціативи «Східне партнерство». Про це повідомила в Києві комісар ЄС з питань освіти Андрулла Вассіліу.

Детальніше...
 

В Україні з'явився Інтернет-канал «Студент TV»

17 листопада студенти 4 курсу кафедри телебачення та радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка презентували власний інтернет-канал «Студент TV», повідомляє Телекритика.

Детальніше...
 

Зареєстровано проект закону щодо виховання російською мовою у дитсадках України

У Верховній Раді України зареєстровано  урядовий  законопроект  №9439  про внесення змін до закону  "Про дошкільну освіту" (щодо мови виховання).

Детальніше...
 

У Міносвіти розробляють нову систему рейтингування вишів

У Міносвіти провели нараду щодо розроблення наказу Міністерства про рейтенгування діяльності вищих навчальних закладів України.

Детальніше...
 


Сторінка 28 з 43

Відео

English version