Останні новини

Столичним студентам допоможуть знайти першу роботу

 

На базі Національного транспортного університету відкрили першу філію Київського молодіжного центру праці.

Детальніше...
 

Названо найбільш інтернаціональний університет Європи

 

Люксембурзький університет - наймолодший і найінтернаціональніший університет Європи.

Детальніше...
 

Список вишів, які проводять військову підготовку студентів

Кабінет Міністрів України затвердив порядок проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу.

Детальніше...
 

У Києві з'явились "служби", які за 500 доларів допомагають студентам складати іспити

У київських ВНЗ подорожчала сесія. Про це говорять самі студенти. За їхніми словами, вони заплатили за іспити взимку до $1 тис., хоча торік було вдвічі менше.


"Раніше можна було домовитися з викладачем про відмінну оцінку за 500 грн, а тепер у нього ж коштує 70 євро (750 грн), чому дорожче, не пояснюють", - сказала студентка 4-го курсу одного із престижних факультетів Київського національного університету ім. Тараса Шевченко (КНУ) виданню "Сегодня"

Детальніше...
 

Згуровський приймає пропозиції до законопроекту про вищу освіту

Оперативна  робоча група на  чолі з в. о.  ректора  НТУУ “КПІ” Михайлом Згуровським доопрацює урядовий  законопроект  про вищу освіту.  Таке рішення було прийнято на вчорашній зустрічі прем’єр-міністра України  Миколи Азарова з ректорами вищих навчальних закладів та представниками студентських громадських організацій, повідомив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних передає УНІАН

Детальніше...
 

Кабмін пропонує парламенту ухвалити нову редакцію закону про вищу освіту

 

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді ухвалити нову редакцію закону про вищу освіту. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті 28 грудня 2011 року.

Детальніше...
 

Бережна хоче пільг для підприємств, які братимуть молодь на роботу

Народний депутат Ірина БЕРЕЖНА (фракція Партії регіонів) ініціює зміни до законодавства, що передбачають надання податкових пільг підприємствам, які беруть на роботу молодих спеціалістів.

Детальніше...
 

До Згуровського надійшло майже дві тисячі пропозицій

На  виконання доручення    прем’єр-міністра  Миколи Азарова щодо  опрацювання  пропозицій  до законопроекту   «Про вищу освіту» оперативна робоча група від НТУУ «КПІ» зібрала пропозиції громадськості до даного проекту.

Детальніше...
 

У вітчизняних ВНЗ з'явилася нова спеціальність

У вищих навчальних закладах з 1 січня створено спеціальність «менеджер муніципального управління».

Детальніше...
 

Регіонали знову хочуть ввести в дитсадках російську мову

Депутати-регіонали знову внесли в парламент законопроект «про виховання дітей рідною мовою», що майже повністю повторює проект міністра освіти Дмитра Табачника, який Рада відмовилася розглядати.

Детальніше...
 

Комісар Європейського Союзу оголошує про нову програму "Еразмус для всіх"

Пані Андрулла Василіу, Європейський Комісар з питань освіти, культури, багатомовності, спорту, та молоді, відкрила конференцію та виступила з публічною промовою в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». «Привілейовані стосунки між ЄС та країнами-сусідами призвели до ближчої політичної асоціації, поглиблення економічної інтеграції, збільшення мобільності та контактів між людьми. Співпраця між університетами та їх співробітниками і мобільність студентів – важливий аспект цих привілейованих стосунків та міжнародної природи вищої освіти, що дедалі зростає», – сказала Комісар Василіу.

Детальніше...
 


Сторінка 27 з 43

Відео

English version