Останні новини

Німеччина встановила рекорд кількості іноземних студентів

 

У Німеччині встановлено історичний рекорд числа іноземних студентів, які навчаються в німецьких вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 

Кравчук: Не можна допустити розширення російської мови за рахунок української

Перший президент України Леонід Кравчук розкритикував прийнятий Верховною Радою закон Про засади державної мовної політики.

Детальніше...
 

Студентам "зрізали" по 200 гривень стипендій

У липні розмір стипендій студентам було знижено на 200 гривень, заявляють в Українській асоціації студентського самоврядування.

Детальніше...
 

Ряд українських вишів позбувся ліцензій: повний список

 

Чотирнадцять українських вишів залишилися без ліцензій на надання освітніх послуг з формулюванням «за численні порушення ліцензійних умов».

Детальніше...
 

Цього року майже 400 тисяч абітурієнтів вступатимуть до вузів

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту запевняють, що вищі навчальні заклади готові до вступної кампанії. Про це сьогодні повідомив на прес-конференції заступник директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Микола Фоменко.

Детальніше...
 

Президента Угорщини за плагіат позбавили докторського ступеня

 

На початку цього року в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що значна частина дисертації Шмітта - це переклад робіт іноземних фахівців

Детальніше...
 

Польське радіо Eska Rock заплатить $22 тис. за образу українок

Польське радіо Eska Rock оштрафоване на 75 тисяч злотих (близько $22,4 тис.) за поширення образливих і дискримінаційних висловлювань про українок.

Детальніше...
 

Студенти попросили Януковича не допустити зниження стипендій

 

Національний студентський союз та "Студентський захист" звернулись до Президента України  Віктора Януковича з проханням доручити Уряду скасувати рішення щодо обмеження розміру індексації стипендій.

Детальніше...
 

Табачник назвав українську мову непотрібною

Міністр освіти і науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник задоволений тим, що в українських вузах викладають російською мовою.

Детальніше...
 

Польща пропонує Україні обмінятися молоддю

Влада Польщі хоче створити з Україною, спеціальний урядовий фонд, за кошти якого фінансувати програму обміну молоді з обох країн. повідомляє УНІАН

Детальніше...
 

80% студентов мечтают покинуть Украину

Фото dljavseh.ru

Большинство студентов украинских вузов не связывают своего профессионального будущего с Украиной

Детальніше...
 


Сторінка 26 з 43

Відео

English version