Останні новини

В Україні будуть електронні біометричні паспорти

Закон, який ухвалила Верховна Рада, передбачає, що замість нинішніх внутрішніх паспортів буде картка, що містить безконтактний електронний носій.

Детальніше...
 

В українських ВНЗ з'явиться безкоштовний інтернет

Міністр освіти Дмитро Табачник підписав рекомендаційний лист ректорам вузів, щоб ті зайнялися питанням безкоштовного Wi-Fі для українських студентів.

Детальніше...
 

Програми партій: освіта - не пріоритет

Один ректор, чотири професори, три доценти, по одному вчителю, вихователеві і керівникові гуртка, десять співробітників кафедр і один голова держагентства з питань науки, освіти, інновацій та інформатизації балотуватимуться цьогоріч до Верховної Ради у складі перших десяток партійних списків.

Детальніше...
 

Із 360 університетів України лише 5-6 дають якісну освіту

В Україні лише чотири-п'ять вищих навчальних закладів надають якісну освіту.

Детальніше...
 

Українські студенти в десятці кращих у світі на Олімпіаді з астрономії

Українські студенти ввійшли до десятки найкращих у світі на VI Міжнародій студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики.

Детальніше...
 

Безкоштовна освіта стане розкішшю

Кількість бюджетних місць в українських ВНЗ може змінюватися щорічно. В Мінекономіки підготували законопроект, в якому пропонується принципово новий порядок формування держзамовлення. Скільки саме людей безкоштовно отримають вищу освіту, буде залежати від пропозицій місцевої влади, побажань Академії наук, профспілок і навіть роботодавців. Нинішню систему, коли для держзамовлення важливо лише загальне число громадян Україні, чиновники вважають пережитком радянських часів і хочуть скасувати. Експерти побоюються, після реформи закриються цілі кафедри і все закінчиться тим, що вища освіта стане платною.

Детальніше...
 

Україна зриває закордонне навчання своїх найталановитіших студентів

Замість обіцяного державою навчання в найкращих університетах Європи, найталановитіші студенти України дістали збитки приблизно в 10 тисяч гривень на марне оформлення документів.

Детальніше...
 

Уряд схвалив Національну стратегію розвитку освіти до 2021 року

Уряд розглянув та схвалив Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, яку пропонується затвердити відповідним Указом Президента України. Це питання розглядалося на засіданні Кабінету Міністрів 10 вересня 2012 року.

Детальніше...
 

В Україні створюють унікальну книгу з рекордною кількістю авторів

В Україні створюють унікальну книгу, де автором може стати будь-хто охочий. Очікується, що книга встановить рекорд найбільшої кількості авторів та увійде до Книги рекордів України.

Детальніше...
 

На виконання "мовного" закону в Донецьку почали закривати українські класи

У Донецьку хочуть закрити єдиний 10-ий клас української гімназії "Гармонія".

Детальніше...
 

Політолог: Українські політики бояться молоді

Політолог Володимир Фесенко вважає, що українські політики та політтехнологи побоюються робити ставки на молодіжний електорат.

Детальніше...
 


Сторінка 25 з 43

Відео

English version