Останні новини

Українські аспіранти наповнять кишені російських учених

Аспірантів і докторантів вітчизняних вузів лихоманить: процедура захисту наукових робіт в Україні й так далека від міжнародних стандартів, а тут ще Міносвіти черговий раз вирішило підкинути здобувачам наукових ступенів сюрприз. Через який багато вчених просто можуть не отримати ступінь, незважаючи на готовність їхніх робіт.

Детальніше...
 

Україна - десята з кінця за рівнем верховенства права

Україна посіла 87-ий рядок в Індексі верховенства права з 97-ми країн світу.

Детальніше...
 

Молдавани зможуть подорожувати в ЄС без віз

 

Республіка Молдова перейшла до другого етапу впровадження плану дій щодо лібералізації візового режиму. Про це заявив в телеефірі міністр закордонних справ і європейської інтеграції Юріє Лянке.

Детальніше...
 

Україна піднялася в рейтингу легкості ведення бізнесу

Україна поліпшила бізнес-клімат і посідає 137 місце серед 185 країн за показниками легкості ведення бізнесу, свідчить новий звіт Міжнародної фінансової корпорації та Світового банку.

Детальніше...
 

Щоб придбання квартири за програмою "Доступне житло" молоді люди повинні працювати на двох роботах.

Для накопичення першого внеску на придбання квартири за програмою "Доступне житло" молоді люди повинні працювати на двох роботах.

Детальніше...
 

Зарплата вчителя 1 категорії наприкінці року складе майже 3 тисячі, - Азаров

Напередодні Дня вчителя Азаров заявив, що уряд постійно працює над покращенням престижності праці педагога, і надалі буде підвищувати доходи працівників освіти.

Детальніше...
 

Табачник написав заяву про відставку Президенту

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник написав заяву про відставку Перзиденту України Віктору Януковичу і тепер очікує на рішення глави держави. Про це очільник МОНу сказав під час брифінгу після засідання уряду, передає УНН.

Детальніше...
 

Вчителів Великобританії звільнятимуть за відмову говорити про геїв

Британським батькам також можуть заборонити забирати дітей з уроків, на яких говорять про одностатеві шлюби.

Детальніше...
 

Азаров хотів би бачити студентів у будзагонах

Прем'єр-міністр Микола Азаров хотів би відновити реанімувати роботу популярних у радянські часи будівельних загонів і вважає, що студенти повинні там працювати повідомляє портал "UBR"

Детальніше...
 

Транспортні розв'язки Києва неможливо проїхати на велосипеді

Не відповідає дійсності інформація від київської мерії про те, що на реконструйованих вулицях Києва передбачається облаштування велосипедних смуг.

Детальніше...
 

Опозиція підготувала законопроект про "Основи законодавства у сфері освіти"

Об’єднана опозиція "Батьківщина" підготувала законопроект про "Основи законодавства у сфері освіти", який буде внесено до Ради наступного скликання. Законопроект пропонує нову концепцію розвитку національної освіти – від початкової до вищої, та створює передумови для її повної модернізації. Презентували освітні ініціативи опозиції Микола Томенко, Леся Оробець і Лілія Гриневич.

Детальніше...
 


Сторінка 24 з 43

Відео

English version