Останні новини

П'ять фінансових порад тим, кому близько 30

Все більше представників покоління двотисячних (millennial або чия молодість припала на 2000-ті р.) відзначають 30-річчя, а це значить, що вони починають задуматися про таких “дорослих” питаннях як пенсійний фонд, погашення боргів і сімейні витрати, пише Вести Економіка.

Детальніше...
 

Уряд з 2014 року підвищить стипендії студентам-відмінникам на 20 та 35 грн

13 травня 2013 року Кабінет міністрів України на своєму засіданні ухвалив проект постанови «Про внесення змін до порядку призначення і виплати стипендій», якою передбачається з 1 січня 2014 року підвищення стипендій для відмінників.

Детальніше...
 

Без віз українці можуть відвідати 37 країн світу

На сьогодні, за даними МЗС, без віз українці можуть в’їжджати на територію 37 країн світу.

Детальніше...
 

Янукович нагородив суддів медалями

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про відзначення суддів державними нагородами України, повідомляє його прес-служба.

Детальніше...
 

У Азарова хочуть змусити українських книговидавців виконувати закон про "язик"

Уряд Миколи Азарова хоче змінити правила книговидання в Україні згідно з наявними та можливими змінами мовного законодавства. Це випливає з проекту змін до Закону України «Про видавничу справу», що зареєстрований у Верховній Раді.

Детальніше...
 

У Раді створили антифашистське депутатське об’єднання

 

Голова Верховної Ради Володимир Рибак оголосив про створення у ВР міжфракційних депутатських об’єднань на підтримку "Канонічної православної церкви", а також "Міжнародного антифашистського фронту".

Детальніше...
 

Єврокомісія прагне полегшити студентам в'їзд до ЄС

 

Процедури в'їзду до Європейського Союзу студентів та науковців з третіх країн у Єврокомісії вважають занадто складними та пропонують їх спрощення.

Детальніше...
 

Life :) відмовили у продовженні ліцензії

Компанії "Астеліт" (ТМ life :)) - третьому за величиною оператору мобільного зв'язку в Україні - відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв'язок.

Детальніше...
 

Кабмін дозволив приватним охоронцям використовувати газ, електрошокери і кийки

Електрошокери і "травматика" будуть дозволені працівникам лише тих компаній, які охороняють об'єкти держвласності.

Детальніше...
 

Студенти можуть залишитися без пільгового проїзду в транспорті

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про вищу освіту, у якому не передбачено право студентів на пільговий проїзд.

Детальніше...
 

У Верховній Раді пропонують зобов'язати українців вивчити державну мову

 

Проект Закону про обов'язкове володіння і використання державної мови зареєстрований сьогодні у Верховній Раді України за №1102. Відповідна інформація оприлюднена на офіційному веб-порталі ВР, повідомляє УНН.

Детальніше...
 


Сторінка 23 з 43

Відео

English version