Останні новини

МОН: абітурієнти Криму зможуть пройти ЗНО

Попри складну політичну ситуацію, Міністерство освіти і науки України гарантує, що абітурієнти з Автономної Республіки Крим матимуть змогу в 2014 році пройти зовнішнє незалежне оцінювання і на цій підставі вступати до вищих навчальних закладів України.

Детальніше...
 

Володимир Гройсман: "Влада буде децентралізована. На запуск реформ у нас — місяць"

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман ділиться планами з реформування місцевого самоврядування. До цієї роботи, за його словами, будуть залучатися люди, які досконало знають цей напрям, а отже, можуть забезпечити реалізацію реформ. До таких експертів Віце-прем'єр відносить президента Української асоціації районних та обласних рад Сергія Чернова.

Детальніше...
 

В Україні створять Національний університет Міністерства доходів і зборів

Міндоходів України ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів. Така пропозиція Міністра доходів і зборів Олександра Клименка підтримана 5 лютого 2014 року на засіданні уряду.

Детальніше...
 

Арбузов висловив жаль сім'ям загиблих та журналістам

В.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов висловив співчуття через те, що під час протестів в Україні загинули та постраждали люди, у тому числі журналісти.

Детальніше...
 

Верховна Рада скасувала резонансні закони

Верховна Рада на позачерговому засіданні скасувала дев'ять законів, прийнятих 16 січня, а також повторно ухвалила чотири з них.

Детальніше...
 

Фінансування освіти є катастрофічним, - профспілка

Реального підвищення заробітної плати освітян не відбудеться, а Федерація профспілок України у черговий раз не захистила інтереси людей праці. Про це заявили у Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України, коментуючи Держбюджет, ухвалений представниками парламентської більшості.

Детальніше...
 

100 днів Міносвіти: план дій

У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Детальніше...
 

Опозиція хоче отримати всю повноту відповідальності в Кабміні - Яценюк

Лідер "Батьківщини" назвав умови, за яких опозиція готова працювати в уряді.

Детальніше...
 

Арбузов тимчасово замінив Азарова на чолі уряду

Обов’язки прем’єр-міністра України виконуватиме перший віце-прем’єр Сергій Арбузов. У Києві розпочалося засідання Кабінету міністрів під головуванням першого віце-прем’єра, який виконує обов’язки голови уряду, Сергія Арбузова.

Детальніше...
 

Прем'єр-міністр Микола Азаров подав заяву про відставку з посади

Прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку, про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України. Він прийняв таке рішення "заради мирного врегулювання конфлікту", ідеться в заяві.

Детальніше...
 

Світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Жалобні церемонії пройдуть у багатьох країнах світу. Особливі заходи заплановано на території меморіального комплексу Освенцим, який відвідають близько 120 колишніх в'язнів табору.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 43

Відео

English version