Останні новини

Презентація розроблених учасниками проекту Постанов для органів місцевого самоврядування. М. Вінниця

«Молодіжна Альтернатива», місією якої є просування інтересів молоді в державній політиці та залучення молоді до управління державою розпочала проведення презентацій Постанов для органів місцевого самоврядування, розроблених цьогорічними інтернами.

Детальніше...
 

Молодь з числа ВПО

Другий етап проекту “Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем” пройшов у прогресивному та чудовому місті Вінниця 3-5 серпня 2015р.

Детальніше...
 

Все в ваших руках

Протягом 27-29 липня МА проводила тренинги для молодих переселенців у Харкві за проектом «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем», що проходить за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні був насиченим та цікавим для учасників.

Детальніше...
 

Тренинг «Аналіз розроблених муніципальних положень».

27 червня 2015 МА провела тренинг «Аналіз розроблених муніципальних положень»

Детальніше...
 

Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем.

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін та є переселенцем - ця можливість для ВАС. У рамках проекту ГО Молодіжна Альтернатива та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запрошують молодих, активних та небайдужих людей серед ВПО з Дніпропетровської, Харківської, Вінницької, Київської та Запорізької областей взяти участь у тренінгах та обговореннях.

Детальніше...
 

«Москалі-ватніки» та «хитрі бандерівці»Долали стереотипи у Івано-Франківську

Запоріжжя, Луганськ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – Івано-Франківськ. Ні. Це не батл між містами України, як на перший погляд може здатися. Тим паче п’ять на одного - вже звучить несправедливо. То учасники проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу» вже вкотре розвінчували помилкові думки у сприйнятті один одного. Незвичними та водночас цікавими видалися для молоді зі Сходу дні з 28-30 травня. Круглий стіл в Івано-Франківській обласній адміністрації, інтерактивні тренінги, екскурсії по місту та в музей. Кому як не учасникам знати, що подорожі множать нові емоції та відкривають безмежний простір можливостей.

Детальніше...
 

Резолюція триденного заходу «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем»

У місті Вінниця 3-5 серпня 2015 року проходили обговорення, дискусії, тренінги та круглий стіл у рамках проекту «МОЛОДЬ З ЧИСЛА ВПО: ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ІНШИМ У ПОШУКУ РІШЕНЬ НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ». У заході взяли участь близько 30 осіб.

 

Детальніше...
 

Молодь з середовища ВПО в Харківській області: проблеми та їх рішення на регіональному рівні

Круглий стіл «Молодь з середовища ВПО в Харківській області: проблеми та їх рішення на регіональному рівні».

Детальніше...
 

Схід і Південь в Ужгороді

5-7 червня 2015 Молодіжна Альтернатива організувала поїздку студентів із Одеської, Миколавської, Донецької та Дніпрпетровської областей в Закарпаття. Протягом трьох днів в рамках цього проекту відбулися зустрічі з видатними та знаними особистостями, семінари та тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, менеджменту проектів, формування та виховання активних громадян для студентів із Сходу та Півдня України.

Детальніше...
 

Вручення сертифікатів

Нарешті наступив урочистий момент вручення сертифікатів учасникам програми стажувань у Парламенті 2014-2015 року. Ми дякуємо всім за професійну роботу, бажаємо Вам  і надалі мати активну життєву позицію, жагу до знань, бажання самовдосконалення, амбітні плани, досягнути всього запланованого. Хочемо щоб Молодіжна Альтернатива стала для Вас своєрідним місточком, великими сходинками до побудови Вашої вдалої краєри. Успіхів всім ВАМ.

Детальніше...
 

23-25 травня 2015 р. учасники з Херсонської та Харківської областей відвідали м. Рівне

Молодь обох областей виявила велику зацікавленість у проекті. Загалом серед учасників було 70% дівчат та 30% хлопців. Нам було дуже цікаво також дослідити вік наших учасників. Виявилося, що більшість – це молоді віком від 19 до 25 років, декілька осіб були старшими. Серед бажаючих приєднатися до проекту були здебільшого представники студентської молоді різних направлень (юриспруденція, менеджмент, економіка, соціологія та соціальна педагогіка, політологія, журналістика, філологія, теплоенергетика тощо), але були й ті, хто вже працює – викладачі ВНЗ, молоді держслужбовці, журналісти.

Детальніше...
 


Сторінка 14 з 43

Відео

English version