Останні новини

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021 стануть у нагоді багатьом з нас, адже вони відповідають на виклики, налаштовують на роздуми і спонукають до дії.

Детальніше...
 

Модулі Єврошколи 2021

Протягом березня-червня 2021 проходили онлайн навчання за модулями Єврошколи.

Детальніше...
 

Представництво ЄС в Україні оголошує набір до Єврошколи-2021

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Детальніше...
 

Розвиток критичного мислення є запорукою професійного успіху – «День кар’єри ЄС» у Маріуполі

Європейські програми допомагають українським студентам опановувати професійні засади, отримувати м’які навички та вчать критично мислити, що є запорукою кар’єрного успіху. Про це йшлося під час онлайн «Дня кар’єри ЄС» у Маріуполі, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні 23 жовтня.

Детальніше...
 

Українська молодь отримала такі глобальні кар’єрні можливості, які донедавна були недоступні - експерти

У сучасному світі є багато викликів, в тому числі пов’язаних з пандемією, водночас українська молодь отримала такі можливості кар’єрного розвитку та працевлаштування, які ще недавно були практично недоступні.

Детальніше...
 

Європейський досвід є важливим для успішної кар’єри – експерти

Досвід стажування, навчання та роботи у країнах Європейського Союзу є важливою перевагою для побудови успішної кар’єри молодих спеціалістів, випускників вишів. Про це йшлося під час панельної дискусії на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях 15 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 

EU Study Days in Ukraine-2021 відкрито

16  березня 2021 відкрились EU Study Days in Ukraine-2021. До учасників звернувся Посол Європейського Союзу, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Детальніше...
 

Експерти занепокоєні зростанням безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю державної підтримки

В Україні, Грузії та Молдові спостерігається високий рівень безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю системної державної політики зайнятості цієї категорії працездатних. Про це йшлося на пресконференції у Києві 30 жовтня, де було представлено аналітичне дослідження «Рішення для молодіжної зайнятості: вплив громадянського суспільства в Україні, Грузії та Молдові».

Детальніше...
 

Експерти прогнозують кардинальні зміни на ринку праці – перехід в онлайн та євростандарти

Найближчим часом відбуватимуться кардинальні зміни на ринку праці, відтак - і вимоги до спеціалістів будуть вже інші. Про це йшлося під час «Дня кар’єри ЄС» у Полтаві 22 жовтня, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Детальніше...
 

Навчання протягом життя розвиває ключові компетенції – експерти

Принцип навчання протягом усього життя, що є одним із пріоритетів в Європейському Союзі, дозволяє розвивати ключові компетенції та досягати професійного успіху. Про це йшлося під час панельної дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС» у Вінниці, що відбувся 20 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 

Європейські програми підвищують конкурентоздатність на ринку праці українських студентів – «День кар’єри ЄС» у Харкові

Участь українських студентів у європейських освітніх програмах підвищує рівень конкурентоспроможності на ринку праці. Про це йшлося під час панельної дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС» у Харкові, що відбувся 12 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 43

Відео

English version