Студенти Київського політеха вимагають право обирати у ВНЗ ректора

 

Студенти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ") обіцяють Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України "Сталінград", якщо університету не дадуть обрати ректора. Як повідомляє профком студентів КПІ, про це йдеться у зверненні, що було затверджене на конференції студентів 20 жовтня.

З першого листопада закінчується семирічний контракт ректора Київського політехнічного інституту Михайла Згуровського з міністерством. У цьому випадку МОН має право призначити виконуючого обов'язки ректора до проведення виборів. 

"Ректора в КПІ може обрати тільки трудовий колектив. Це логічно й законно, але незручно для них. Єдина можливість завести "свого" до нас - це на період між закінченням повноважень діючого ректора й виборами нового призначити в.о. Далі, запуск вже до автоматизму відпрацьованого на різних об'єктах механізму "рейдерського" захоплення", - підкреслює студрада КПІ. Студенти пообіцяли розпочати акції протесту у випадку, якщо міністерство не дозволить провести вибори ректора. 

"При спробі їх маленького мерзенного бюрократичного бліцкригу з дуже сумними для України наслідками, вони одержать від нас Сталінград", - заявляють студенти КПІ. 

26 жовтня о 14:00 студенти Київського політехнічного інституту планують вийти на площу знань університету й змусити Міністерство освіти і науки, молоді та спорту дати КПІ право на самоврядування.

 

 

Відео

English version