Складено список найдефіцитніших в світі професій

 

Рекрутінговая компанія Manpower опитала 40 тис. працедавців в 39 країнах світу і з'ясувала, представники яких професій знаходяться в найбільшому дефіциті. Так, за даними на 2011 рік, більш популярні є інженери, it-фахівці, технічні фахівці, торгівельні представники, фахівці з продажів, бухгалтери, оператори на виробництві, секретарі, робітники і управлінці.

Висока потреба в інженерах існує в Росії, США, Китаї, Австралії, Бразилії, Болгарії, Колумбії, Коста-Ріці, Франції, Германії, Гонконзі, Угорщині, Італії, Японії, Мексиці, Аргентині, Новій Зеландії, Панамі, Сінгапурі, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Туреччині і на Тайвані.

IT-фахівців гостро не вистачає у всіх країнах, окрім Ірландії, Бразилії, Канади, Колумбії, Коста-Ріки, Франції, Німеччини, Угорщини, Мексики, Панами, Швеції, Тайваню, Туреччини, Польщі, Північної Африки і Перу.

Дефіцит технічних фахівців склався в 31 з 39 країн. Ця проблема не стоїть лише перед США, Норвегією, Ірландією, Індією, Північною Африкою, Польщею і Перу.

Підібрати співробітника на посаду торгівельного представника складно в 29 країнах з 39. Виняток становлять Австрія, Бельгія, Індія, Колумбія, Бельгія, Голландія, Аргентина, Іспанія, Аргентина і Перу.

Також в 29 країнах з 39 гостро не вистачає фахівців з продажів. Немає дефіциту лише в Індії, Колумбії, Греції, Гватемалі, Гонконзі, Японії, Мексиці, Аргентині, Панамі і на Тайвані.

Браку бухгалтерів не відчувають в Китаї, Ірландії, Чехії, Франції, Гонконзі, Угорщині, Мексиці, Аргентині, Словенії, Іспанії, Швеції, Туреччині і Польщі.

Більше операторів на виробництві необхідно в Росії, Китаї, Бразилії, Колумбії, Коста-Ріці, Гватемалі, Гонконзі, Мексиці, Голландії, Аргентині, Панамі, Туреччині і на Тайвані.

Проблема браку секретарів не стоїть перед працедавцями Австрії, Канади, Індії, Чехії, Угорщини, Японії, Голландії, Сінгапуру, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Тайваню, Великобританії, Норвегії і Перу.

Робітників не вистачає скрізь, окрім США, Ірландії, Австралії, Австрії, Болгарії, Канади, Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Японії, Голландії, Нової Зеландії, Словенії, Швейцарії, Тайваню, Великобританії, Норвегії, Північної Африки і Перу.

Дефіциту управлінців немає в Австрії, Бразилії, Індії, Коста-Ріці, Чехії, Франції, Угорщині, Італії, Японії, Аргентині, Панамі, Словенії, Іспанії, Швеції, Польщі, Північній Африці і Перу.

 

 

 

 

Відео

English version