Італія лідирує в ЄС за рівнем молодіжного безробіття

 

В Італії 1,1 мільйона осіб віком до 35 років є безробітними, що є найгіршим показником у ЄС. Такі дані містить дослідження національної конфедерації працівників (Confartigianato).

Серед молоді до 24 років рівень безробіття ще вищий – не працює кожен третій. Для порівняння, в Європі не працює в середньому 21% молодих людейдо 24 років. 

Найгірша ситуація на Сицилії – там немає роботи у 28% людей віком до 35 років. І якщо середній рівень безробіття в Італії становить 16%, то на півдні країни він зростає до 25%. 

На другому місці за рівнем молодіжного безробіття Кампанія (27,6%), за нею йдуть Базіліката (27%), Сардинія (25%). 

Як передає ANSA, найуспішнішими в цьому плані регіонами є північні провінції Італії: Трентіно-Альто-Адідже (6%), Валле-д’Аоста (8%), Фріулі-Венеція-Джулія і Ломбардія (9%). 

Крім того, під час кризи (з 2008 по 2011 рік) роботу втратили 926 тис. молодих людей. 

Як повідомлялось, світовий рівень безробіття серед молоді у поточному році досяг чергового максимуму. За даними Міжнародної організації праці (агентство ООН), безробіття серед молоді досягло 13%. Це означає, що зараз у світі налічується 81 млн безробітних молодих людей. 

Нагадаємо, в Україні рівень зареєстрованого безробіття до кінця липня 2011 року склав 1,7% населення працездатного віку.

Джерело :Європейський Простір

 

 

 

Відео

English version