Всеукраїнський молодіжний форум "20х20" запрошує студентів до участі

 

Український центр реконструкції та розвитку за підтримки Київської обласної державної адміністрації вирішив започаткувати інноваційну щорічну подію - Всеукраїнський молодіжний форум "20х20".


Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів матимуть змогу отримати навички та знання з підприємницької діяльності, управління громадськими та соціальними процесами, поспілкуватися з лідерами молодіжного руху України, провідними експертами та бізнес-тренерами. 

Start-up сезон Всеукраїнського молодіжного форуму "20х20" присвячений 20-річчю України, і сами цим пояснюється слоган форуму "Україні - 20, нам - по 20! Ми творимо наше майбутнє разом!". 

Форум пройде у два етапи у серпні 2011 року. З 15-го по 21 серпня учасники події відвідають програму "Хед-лайнери соціального руху", спрямовану на активізацію громадської активності, бажання реалізовувати свої творчі та організаційні здібності на користь суспільства. Учасники форуму матимуть змогу відвідати безліч семінарів, які допоможуть обрати для себе напрямок громадської діяльності, дізнатись про молодіжні рухи, волонтерство та фандрайзинг, освіту та стажування за кордоном, політичне життя в Україні та багато іншого. 

22-28 серпня пройде другий етап форуму - "Молоде обличчя бізнесу". Ця програма спрямована на отримання базової інформації щодо вибору конкурентоспроможної бізнес-ідеї, розробки бізнес-плану, проведення маркетингових досліджень, розробки фінансового плану та можливості впровадження бізнес-ідеї та залучення інвесторів. 

Всеукраїнський молодіжний форум "20х20" буде проходити під Києвом на свіжому повітрі. Семінари проводитимуться під відкритим небом на карематах, а в разі несподіваної зливи - у тимчасових шатрах. Для учасників форуму, що займуться розробкою власних бізнес та соціальних проектів, для журналістів, а також гостей форуму буде оснащений Комунікативний центр з 8-10 ноутбуками з наявністю мережі Інтернет. Кожного дня будуть проводитися спортивні заходи та ігри. 

По закінченню форуму учасники матимуть змогу пройти атестацію та отримати сертифікати. Найталановитіші та найактивніші отримують відзнаку від організаторів та заохочувальні подарунки від партнерів проекту.

Докладніше forum20x20.wordpress.com

 

 

 

Відео

English version