І Всеукраїнський козацький фестиваль «Богданові звитяги»

 

30-31 липня 2011 року у м.Городку стартує Перший щорічний Всеукраїнський козацький фестиваль «Богданові звитяги».


Городоцька влада за ініціативою Городоцької райдержадміністрації готує великий подарунок мешканцям Городоччини – на наших теренах проходитиме Всеукраїнський козацький фестиваль!
Фестиваль проводитиметься на місцях історичної переможної битви військ Богдана Хмельницького з польськими військами під Городком, тому й отримав назву «Богданові звитяги».
Мета фестивалю – відродження та розвиток історичних, культурних традицій Українського козацтва, об’єднання козацьких організацій, виховання патріотизму, національної гідності та поваги до знакових подій української історії.
Сьогодні триває безперервна підготовка до проведення фестивалю, є створений організаційний комітет, результатом роботи якого є вже цілий ряд напрацювань та домовленостей з різними організаціями, підприємцями, спортсменами, артистами, які братимуть участь у фестивалі.

Детальніше про хід підготовки до проведення Прешого Всеукраїнського козацького фестивалю Ви зможете ознайомлюватись на нашому інтернет-сайті: www.gazeta-horodok.lviv.ua

 

 

Відео

English version