Колишні студенти Могилянки почали збір коштів для навчання майбутніх студентів

 

Випускники Києво-Могилянської академії (НаУКМА) створили фонд стипендіальних програм UKMA Alumni, метою якого є збір коштів на стипендії найкращим абітурієнтам Могилянської школи журналістики.
Фонд було створено у відповідь на значне обмеження держзамовлення для академії з боку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНмолодьспорт). Зокрема, Могилянська школа журналістики не отримала жодного бюджетного місця. 

Своєю метою фонд оголосив збір 655 тис. 500 грн до 1 серпня. Цих коштів має вистачити для дворічного навчання 15 найкращих абітурієнтів. 

Більше інформації, а також реквізити для переказу коштів можна дізнатися на сайті фонду

Нагадаємо, про відмову МОНмолодьспорту надати держзамовлення низці магістерських програм Києво-Могилянської академії стало відомо 8 липня. Міністерство оголосило про це вже після завершення прийому документів від вступників. При цьому дві магістерські програми - журналістика та соціальна робота - не отримали жодного місця держзамовлення. 

Нещодавно Національний університет "Києво-Могилянська академія" отримав від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України листа щодо збільшення державного замовлення на денну форму навчання, зазначено на офіційному сайті НаУКМА. 

"Міністерство освіти науки, молоді та спорту України розглянуло Ваші звернення... і, як виняток, збільшує державне замовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за напрямом підготовки "Програмна інженерія" на 4 (чотири) місця та за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра на спеціальності: "Філософія" - на 10 (десять) місць; "Соціальна робота" - на 15 (п’ятнадцять) місць", - йдеться у листі №1/11-6219 від 15.07.2011, підписаному першим заступником міністра освіти Євгеном Сулимою.

Джерело: www.osvita.org.ua

 

Відео

English version