life:) розпочинає новий етап програми «Стрибок у життя:)»

 

Київ. 9 лютого 2011 року. Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про початок нового етапу програми «Стрибок у життя:)», яка надає українським талановитим студентам унікальну можливість реалізувати свій потенціал завдяки навчанню та стажуванню у міжнародній компанії. Цього року до участі в програмі запрошено студентів не лише з Києва, Львова і Донецька, але й з Харкова, Одеси та Дніпропетровська. Заяви приймаються до 25 лютого, а відбір кандидатів триватиме до 15 березня.

Програма розвитку студентів «Стрибок у життя:)»це унікальна нагода отримати досвід роботи в провідній телекомунікаційній компанії, здобути професійні знання та навички, а також розкрити свій творчий потенціал. Програму спрямовано на студентів-старшокурсників провідних навчальних закладів України, що досягли успіхів у навчанні, вільно володіють англійською мовою і прагнуть самореалізації в галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, маркетингу, фінансів або економіки.

Цього року програма триватиме п’ять місяців. Протягом перших двох місяців «джампери» здобуватимуть теоретичні знання, в той час як наступні три місяці буде присвячено стажуванню в різних підрозділах компанії. Після завершення програми учасники готуватимуть та захищатимуть власні проекти. Згідно з традицією, найкращих випускників програми буде запрошено приєднатися до колективу life:).

Проект «Стрибок у життя:)» стартував 2009 року, охопивши провідні вищі навчальні заклади Києва, а 2010 року до проекту приєдналися навчальні заклади ще двох міст - Донецька та Львова. Цього року до участі в програмі запрошено студентів вже з шести найбільших міст України - Києва, Львова, Донецька, Харкова, Одеси та Дніпропетровська. Загалом за час існування проекту стажування та навчання в life:) пройшли понад півсотні юнаків та дівчат. При цьому двадцять двох випускників було запрошено на постійну роботу в компанії.

«Ми пишаємося тим, що допомагаємо студентам розпочати кар’єру. Для багатьох із них участь у програмі «Стрибок у життя:)» стала чудовим стартом для подальшого професійного росту, адже досвід роботи є великою перевагою при працевлаштуванні молодого спеціаліста, – відзначив Меріч Тунч, Директор з розвитку бізнесу life:). – Водночас ця програма є надзвичайно цікавою для компанії life:), оскільки дозволяє нам знайти талановитих і перспективних фахівців».

Детальніше про умови участі у програмі можна дізнатися на www.life.com.ua/jump, а також на корпоративному блозі life:) http://blog.life.com.ua/category/strybok-u-zhyttya/

 

Відео

English version