Стан та динаміка розвитку неурядових організацій України 2002-2010

 

Вийшло в світ чергове видання звіту за результатами щорічноговсеукраїнського дослідження неурядових організацій України. Дослідження було проведено в травні 2010 року за фінансової підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)».

Загалом було опитано 610 громадських організацій, які репрезентують усі області України, Автономну Республіку Крим та місто Київ.

Звіт містить актуальну інформацію про стан розвитку неурядових організацій України, співпрацю з державними органами, бізнесом, ЗМІ та громадськістю, проведення кампаній громадського представництва. Також у звіті наведено аналіз потреб НУО в 2010 році. Окрім того, у виданні міститься глибинний аналіз розвитку громадських організацій протягом 2002-2010 років. Звіт видано українською та англійською мовами.

Матеріали публікації допоможуть Вам підвищити рівень обізнаності зі станом, проблемами та можливостями третього сектору.

Ознайомитись з повною версією звіту «Стан та динаміка розвитку неурядових організацій України 2002-2010» можна на сайті Творчого центру ТЦК в розділі «Бібліотека”.

 

Відео

English version