З лютого починають стажування студенти в Херсонській міській раді

Взагалі, було подано 47 заявок на участь у цьому проекті, серед яких проявили бажання взяти участь у цьому проекті студенти таких вузів: Херсонський державний університет, Херсонський державний аграрний університет, херсонський економіко-правовий коледж, національний університет кораблебудування ім.Адмірала Макарова, Херсонський національний технічний університет а також ХФ Київського Національного університету культури і мистецтв. Інформацію про конкурс на участь у програмі було подано через інтернет ресурси, через електронні розсилки по електронній пошті, в інтернет-мережі "Контакт",а також шляхом розклеюваних афіш у ВНЗ Херосна.

 

Чому студенти беруть участь у проекті

У даному проекті студентів що бажали взяти участь більш за все цікавила можливість спілкування та обміну досвідом з іншими містами а також можливість стажування в органах місцевого самоврядування за власно обраним напрямком, тобто можливість удосконалення своїх знань у тій сфері що їх цікавить, активність та бажання приймати активну участь у житті міста.

Переможці

1. Панькіна Євгенія Євгеніївна (Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського. Факультет математитки та інформатики, спеціальність математик 2001-2006 рр. м. Сімферополь та Європейский університет, факультет економіки, спеціальність фінансист 2008-2010рр. м.Херсон).

2. Салова Елеонора Володимирівна (Херсонський кооперативний економіко-правовой коледж; 4 курс - Правознавство).

3. Земська Ганна Олександрівна ( Херсонський національний технічний університет, Спеціальність: Облік і аудит, Курс: 5 (магістратура) а також автор 34 наукових праць, учасник 8 міжнародних та 5 Всеукраїнських конференцій, стипендіат Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» (2010 р.), переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Асоціації міст України «Якби мером був я»)

4. Пісанова Ірина Степанівна (Херсонський національний технічний університет, Спеціальність: Облік і аудит, Курс: 5 , Інше: автор 6 наукових праць, учасник 2 міжнародних та 1 Всеукраїнської конференцій).

5. Алхімова Юлія Миколаївна (Херсонський Державний аграрний університет, спеціальність: водні ресурси, 6 курс магістратура)

 

 

 

 

 

Відео

English version