Дрогобицький регіон

 

В кінці грудня почали стажування студенти в Дрогобицькій міській раді

Яким чином розповсюджувалася інформація

Інформація про реалізацію проекту та проведення конкурсу розповсюджувалася різними каналами, а саме:

 

  • були розклеєні оголошення у всіх вищих навчальних закладах міст Дрогобича, Борислава? Трускавця та Стрия: Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка (8 факультетів в тому числі у місті Трускавці-біологічний), вищий механіко-технологічний коледж, інститут Управління міста Дрогобич, інститут підприємництва та перспективних технологій “Львівської Політехніки”, Дрогобицький професійно-технічний ліцей, медичне Бориславське училище, медичне училище Центру “Медик”, нафтовий технікум, технікум статистики, державне музичне училище В. Барвінського, Дрогобицький державний педагогічний ліцей, Стрийський художній ліцей.У кожному ВНЗ та на факультеті було розклеєно по 7 оголошень плакатного типу.
  • Окрім того на засіданні студентського самоврядування Дрогобицього державного педагогічного Університету імені І. Франка були озвучені повідомлення про проект.
  • Під час проведення засідання студенстської ради нафтового технікуму було оголошено про проведення даного конкурсу.
  • Із деякими представниками адміністрації таких ВНЗ (Дрогобицький механіко-технологічний коледж, Дрогобицький професійно-технічний ліцей, технікум статистики) була ділова зустріч, під час якої повідомлено про реалізацію проекту та запрошено до участі в конкурсі студентів їх ВНЗ.
  • Під час проведення оперативної наради працівників вищих навчальних закладів було оголошено про реалізацію проекту та конкурс, в якому мали би взяти участь майбутні стажери.
  • Під час засідання студентського самоврядування у вищому механіко-технологічному коледжі було здійснено оголошення про реалізацію проекту та конкурс.
  • Під час засідання координаційної ради коаліції громадських організацій міста Дрогобича повідомлено про проект та конкурс.

 


Кількість отриманих анкет

Всього надійшло 71 анкети.

Серед них:

19 осіб із філологічного факультету Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка,

6 осіб-інженерно-педагогічний факультет Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка,

4 осіб історичного факультету Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка

6 осіб факультету менеджменту та маркетингу Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка

7 осіб факультету романо-германської філології Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка

2 осіб інституту Підприємництва та перспективних технологій “Львівської Політехніки”.

6 осіб Дрогобицький механіко-технологічний коледж,

5 осіб- Дрогобицький професійно-технічний ліцей

9 осіб- медичне училище,

5- Дрогобицький Державний педагогічний ліцей,

2- Дрогобицький технікум Статистики.

Переможці

Протещак Тетяна Володимирівна - студентка 3 курсу філологічного факультету Дрогобицького Державного педагогічного університету імені І. Франка, спеціальність вчитель уркїнської мови та літератури та англійської мови, проходить стажування у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Маринець Олександра Іванівна - студентка 3 курсу факультету романо-германської філології Дрогобицького Державного педагогічного університету імені І. Франка, спеціальність вчитель німецької мови і літератури. Проходить стажування у відділі — службі у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради.

Савка Наталія Володимирівна - студентка 4 курсу факультету романо-германської філології Дрогобицького Державного педагогічного університету імені І. Франка, спеціальність вчитель французької та англійської мови і літератури. Проходить стажування в організаційному відділі Дрогобицької районної ради.

Микитяк Тетяна Богданівна— студентка 2 курсу Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, спеціальність обслуговування систем управління і автоматики. Проходить стажування у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Яців Андрій Богданович — студент 5 курсу Інституту підприємництва та перспективних технологій “Львівської політехніки”, спеціальність міжнародна економіка. Проходить стажування в організаційному Дрогобицької районної ради.

Піцур Андрій Васильович - студентка 2 курсу Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, спеціальність обслуговування систем управління і автоматики. Проходить стажування у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Николаїшин Ганна Богданівна-студентка 1 курсу Дрогобицького державного педагогічного ліцею. Проходить стажування у у відділі — службі у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради..

Плоскодняк Надія Вікторівна- студентка 4 курсу медсестринського факультету Дрогобицького медичного училища, проходить стажування у відділ охорони здоров`я виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Когут ІгорВасильович - студентк 2 курсу Дрогобицького технікуму Статистики, спеціальність бухгалтерський облік та аудит. Проходить стажування у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Кіндратів Олена Вікторівна- студентка 4 курсу історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка. Проходить стажування у центрі соціальних служб у справах дітей та молоді Бориславської міської ради.

 

Відео

English version