Черкаські студенти спробують себе в ролі держслужбовців

Визначені переможці конкурсу «Студенти для ОМС» в Черкасах

 

Розповсюдження інформації

На початку грудня інформація про проект «Студенти для ОМС» була розповсюджена серед двох державних вишів Черкас. На інформаційних дошках та стендах були розміщені плакати з оголошення про початок набору студентів. Разом з цим була зроблена електронна розсилка по молодіжним громадським організація Черкас із закликом взяти участь у проекті. Прийом анкет тривав до 19 грудня 2010 року. З 20 по 24 грудня відбулися співбесіди із потенційними учасниками проекту. Після чого було прийнято рішення про переможців конкурсу. За результатами співбесід та аналізу анкет учасників було відібрано 6 (шість) студентів, які з січня почнуть стажування в органах регіональної та місцевої влади. Серед них 2 аспіранта та 4 студенти п’ятого курсу.

Учасники конкурсу

Якщо казати про загальний склад всіх претендентів на участь в стажуванні то можна зазначити наступне. Найбільш активними виявилися студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького від них надійшло 9 анкет, від Черкаського національного технологічного університету ми отримали тільки одну анкету. Як не дивно, але найбільшу зацікавленість проектом виявили студенти історичного факультету, які й стали учасниками проекту.

Щодо розподілу студентів по управліннях, то тут ситуація є такою.

До відділу комунікації і зв’язків з громадськістю Черкаської міської ради потрапив студент п’ятого курсу історичного факультету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Гонор, який добре володіє навиками ПК та має власний розділ на одному з розважальних сайтів Черкас. До департаменту забезпечення діяльності виконкому Черкаської міської ради потрапила студентка п’ятого курсу історичного факультету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Яніна Іщенко. До управління у справах сім ׳ї, молоді та спорту Черкаської обласної ради потрапив студент п’ятого курсу історичного факультету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Артем Глиняний. До Головного управління з питань внутрішньої політики Черкаської обласної адміністрації потрапив аспірант Одеської національної академії Володимир Присяжнюк. До управління культури і туризму Черкаської обласної ради до цього управління було відібрано двох студентів – аспірантку Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського Олену Абразумову та студентку п’ятого курсу філологічного факультету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Ніну Поліщук.

 

Відео

English version