Стипендіальна програма для борців за демократію

Національний фонд підтримки демократії приймає заявки на участь у програмі 2011-2012 років

Опис: Стипендіальна програма Рейгана-Фассела є міжнародним програмним обміном, який надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам з різних країн провести 5 місяців в Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень у сфері демократії окремої країни чи регіону. За час програми учасники зможуть проаналізувати свій досвід, поділитися ним з колегами, провести дослідження та підготувати публікації тощо.

Підтримка: Усім учасникам стипендії надається щомісячна стипендія, медичне страхування і компенсація затрат на авіа білети в обидва кінці. Програма не надає фінансову підтримку членам сім'ї або будь-кому іншому, хто супроводжує стипендіата.

Участь: Проекти, над якими стипендіати працюють 5-місячного семестру, можуть стосуватися економічних, політичних, соціальних, юридичних або культурних аспектів демократичного розвитку і включати в себе широкий спектр методів та підходів. Програма включає динамічний графік заходів, зокрема знайомство з NED, його партнерами, семінари, круглі столи. Учасники повинні представити свої роботи і підготувати підсумковий результат у письмовому вигляді за час свого перебування.

Критерії відбору: Учасники можуть бути як із країн з розвиваючою демократією, так і зі Сполучених Штатів Америки. Активісти і журналісти повинні мати достатній досвід роботи у своїй галузі, а вчені повинні мати степінь кандидата або доктора наук на момент подачі заявок. Програма не фінансує професійне навчання, стажування або роботу студентів для отримання ними наукового степеню. Практичне знання англійської мови є необхідним.

Терміни: Осінній семестр: жовтень 2011 - лютий 2012. Весняний семестр: березень-липень 2012.

Заявка: Для подачі заявки, зайдіть на сайт fellowships.ned.org. Кінцевий термін подачі - 8 листопада 2010. Повідомлення про рішення щодо програми направлять заявнику у квітні 2011 року.

Деталі на сайті - www.ned.org та за електронною адресою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Джерело Національного фонд підтримки демократії (США)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://www.ned.org/

 

Відео

English version