Короткострокові гранти в галузі гуманітарних наук

Гранти присуджуються незалежною комісією експертів, на підставі попереднього анонімного рецензування письмових заявок («peer-review») Гранти присуджуються авторам наукових проектів, які будуть відповідати міжнародним стандартам. Довгостроковою метою цієї програми є підтримка розвитку наукових досліджень в різних галузях гуманітарних знань в Білорусі, Росії та Україні.

Право на участь у конкурсі

Учасник конкурсу повинен:

  • Мати кандидатський ступінь або тотожний йому науковий досвід;
  • Проживати на території Білорусі, Росії чи України і бути громадянином однієї з цих країн;
  • Використовувати отриманий грант тільки для наукових цілей, передбачених у заявці на Проект.

Сфери досліджень:

Будь-які гуманітарні дисципліни, включаючи історію, літературу, лінгвістику, філософію, культурологічні дослідження, релігієзнавство, мистецтвознавство, гендерні дослідження і т.п. Заявки в галузі соціальних наук, таких як політологія, соціологія, економіка, міжнародні відносини та психологія, на конкурс не приймаються, крім тих випадків, коли йдеться про вивчення історії відповідних дисциплін і не передбачають використання кількісних методів.

Типи проектів:

  • Наукові, архівні та польові дослідження, проведені задля написанням монографії, збірникыв джерелознавчих матеріалів;
  • Робота з архівними та музейними колекціями, результати якої в подальшому можуть бути використані в конкретних дослідницьких проектах;
  • Заохочуються спільні проекти (один з учасників проекту повинен подати заявку від імені всієї групи на умовах, зазначених в заявці).

Заповнена заявка повинна бути направлена в МАГ не пізніше 19 листопада 2010 р. Розмір гранту залежить від розмірів щорічного фінансування. Інформація про результати конкурсу надсилатиметься в травні 2011 р.

Джерело: civicua.org

Відео

English version