СБУ заявляє, що її несправедливо звинувачують в тиску на громадські організацій

 

У зв’язку з поширенням окремими ЗМІ інформації про нібито здійснюваний співробітниками СБУ тиск на активістів громадських організацій, Служба безпеки України заявляє про тенденційний характер зазначених звинувачень та свідоме перекручення фактів з боку ініціаторів заяв.

«Так, заява прес-служби ГО «Демократичний альянс» про звернення до них по телефону 21 вересня цього року особи, яка назвала себе співробітником Служби безпеки України, як мінімум викликає подив. Тому, що цього дня лідер цієї громадської організації В.Гацько сам дзвонив до Громадської приймальні СБ України з претензією, чому йому не надаються відповіді на раніше надіслані ним звернення», - сказано в заяві СБУ.

Як повідомляє прес-служба, відповідальний співробітник СБУ надав Гацько детальні роз’яснення щодо порядку звернень громадян та поінформував, що жодних звернень ані від нього особисто, ані від імені ГО «Демократичний альянс» до СБ України не надходило, про що свідчать відповідні записи у журналі. Гацьку нібито було також запропоновано особисто принести заяву до Громадської приймальні та переконатися, що вона належним чином оформлена та прийнята до розгляду.

«Це вже не перший випадок, коли окремі активісти громадського руху з особистих мотивів або з інших причин намагаються безпідставно звинувачувати співробітників Служби безпеки України у неправомірних діях, не надаючи при цьому жодних доказів на підтвердження своїх слів», - сказано в заяві СБУ.

Служба безпеки України заявляє про неприпустимість таких дій та попереджає про відповідальність за поширення неправдивих повідомлень згідно з чинним законодавством.

Джерело : proUA.com

 

Відео

English version