УКРАЇНА ОПИНИТЬСЯ В ЦЕНТРІ ЛЮБЛІНА!

 

5-7 листопада 2010 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться фестиваль“Україна в центрі Любліна”. Організатори прагнуть ознайомити мешканців Любліна з сучасною українською культурою, яка черпає натхнення з традиційної музики та мистецтва.
У різних клубах і культурних закладах, розташованих у самому центрі Любліна, виступлять музичні гурти, відбудуться покази фільмів, пройдуть майстер-класи. Усе це для того, щоб наблизити мешканців Любліна до окремих елементів культури східного сусіда Польщі – України та активізувати люблінське українське середовище.
До уваги усіх талановитих та творчих мешканців міста Луцька. Протягом цілого дня у м. Любліні будуть відбуватися прямі трансляції із міст України, якщо ви бажаєте стати учасниками акції «Україна в центрі Любліна» та передати привітання чи показати коротку інформацію про ваше місто, вам необхідно взяти відеокамеру, комп’ютер з підключенням до Інтернету і коло друзів для того, аби у день фестивалю із центру вашого міста взяти участь у телемості «Україна- Люблін».

 

Відео

English version