V Фестиваль молодіжної преси

 

Основна мета фестивалю - підвищення якості та продуктивності студентських і молодіжних ЗМІ.

Формат проведення: три дні фестивалю проходять на базі під Києвом і включають у себе майстер-класи відомих та успішних журналістів, профільних викладачів та експертів з нових медіа, медіа-юристів. У програмі заходу - екскурсії на провідні телеканали та редакції газет України, конкурс молодіжних видань, навчальна рольова гра-симуляція, створення карти видань України. Майстер-класи та тренінги проходитимуть у три потоки - кожен учасник зможе вибрати найбільш цікаву йому тему.Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. На місці проведення буде організоване безкоштовне підключення до Інтернету. Серед активностей фестивалю - створення газети, запис аудіо- та відеоматеріалів і підкастів, які буде викладено у відкритий доступ.

Основні теми майстер-класів: стан української журналістики, як нові медіа трансформують суспільство, універсальний журналіст, проблематика молодіжної преси, медіа-право, новинна журналістика, цензура, журналістські розслідування, політична журналістика, соціальна журналістика, пошук та перевірка інформації, практика проведення прес-конференції, робота прес-служб, журналістський стартап, технічна грамотність журналіста, міжнародні програми стажування для журналістів.

Впродовж трьох днів фестивалю буде проходити гра - "СІМуляція" – рольова гра, симуляція молодіжного видання, створена Артемом Михайлюком, Оленою Каюмовою (Спілка ініціативної молоді – СІМ) у 2007 році. Гра цінна тим, що учасники “СІМуляції” потрапляють у різні ситуації в безпечному середовищі. Завдяки цьому вони формують необхідні навички та погляди, потрібні для успішного молодого журналіста. Це чесна гра. І дуже важливим є те, що на відміну від багатьох інших ігор – ця гра навчальна. Як наслідок – люди йдуть (виходять із фестивалю) з розумінням, знаннями і навіть навичками. Гра є актуальною, створена та продумана з огляду на потреби та стан сучасного студентського самоврядування в Україні.

Також буде проведено конкурс молодіжних видань та створена карта-каталог видань України.

Детальна інформація та реєстраційна анкета на www.studzmi.info

Джерело: ГУРТ

 

Відео

English version