«DJUICE ГРАНТИ»: музика змінює світ на краще!

Мета всеукраїнського соціального проекту «DJUICE ГРАНТИ» — об’єднати ініціативну молодь для популяризації сучасної молодої української музики та позитивних змін довколишнього світу. Проект спрямований на виховання соціально небайдужої молоді, залучення студентського загалу до соціально значущих питань, безпосередньої участі в громадському житті країни, впровадження позитивних змін та нових ідей.


«Я завжди пишаюся усіма проектами, які реалізовує DJUICE, особливо тими, що спрямовані на соціальний аспект життя української молоді. DJUICE веде дуже активну підтримку молодої української музики. Проект «DJUICE Гранти» - унікальний проект, одна з головних переваг якого полягає в можливості залучення до просування української музики усіх без винятку шанувальників музики. Не тільки музиканти, але й усі молоді люди мають реальну можливість зробити свій внесок до сфери, що, безперечно, є однією з рушійних сил для молоді будь-якої країни – музику. Ми пропонуємо гідну допомогу, тому очікуємо побачити гідні проекти», - зауважує Неля Ус, лідер молодіжного сегменту DJUICE та член журі проекту «DJUICE ГРАНТИ».

У рамках проекту «DJUICE ГРАНТИ» студенти зможуть отримати гранти для реалізації волонтерських соціально-просвітницьких ініціатив у будь-якій сфері громадського життя, покликаних популяризувати молоду українську музику. DJUICE профінансує найкращі проекти, які залучатимуть активне студентство до волонтерської діяльності. Загальний грантовий фонд становить 700 тисяч гривень.

Проект «DJUICE ГРАНТИ» не має регіональних, вікових чи спеціальних обмежень: взяти участь у ньому можуть студенти будь-яких спеціальностей і будь-яких курсів усіх вищих навчальних закладів України. Кожен студент може отримати реальну фінансову підтримку для того, щоб власними силами змінити музичну ситуацію в країні на краще.

До складу журі проекту «DJUICE ГРАНТИ» ввійшли представники уряду, міжнародних організацій, музиканти й медіаексперти: координатор програми «Волонтери ООН в Україні» Джованні Моцареллі, представник Міністерства освіти і науки України Андрій Марченко, лідер молодіжного сегменту DJUICE Неля Ус, популярні виконавці Каша Сальцова (гурт «Крихітка») і Діля (гурт «НеДіля»), музичний редактор радіостанції «Джем FM» Андрій Журавський та заступник головного редактора газети «Україна Молода» Валентина Клименко.

Проект «DJUICE ГРАНТИ» триватиме протягом вересня–грудня 2010 року і складатиметься з 5 етапів. Докладніше на сайті grants.djuice.ua.

Посилання з теми:

·DJUICE Music на Twitter

·Група DJUICE ВКонтакте

Група DJUICE на Facebook

·DJUICE на Wikipedia

 

Відео

English version