У Києві стартує "Місяць Японії в Україні 2010"

 

В Україні починається фестиваль "Місяць Японії в Україні 2010". Зокрема, відбудеться виставка "Живопис радості: картини японських художників 1990-х років", Фестиваль японського кіно та виставка-презентація японської культури, 15-й Всеукраїнський конкурс мов японською мовою, а також семінар з иайдо та джодо.

За даними прес-служби Посольства Японії в Україні, у Національному художньому музеї України будуть представлені 28 робіт японських художників, які зараз високо оцінені в усьому світі. У картинах розкривається новий підхід до живопису Аїда Макото, Ечідзенья Йошитака, Кобаяші Таканобу, Чієдзо Таро, Нара Йошитомо, Нуката Нобухіко, Фукуда Міран, Маруяма Наофумі, Муракамі Такаши - та їх спроби опанувати нові способи вираження в 1990-х роках, коли їм усім було по 30-40 років. Виставка буде проходити з 17 вересня по 17 жовтня.

Також відбудеться фестиваль японського кіно - він буде тривати 23-26 вересня в столичному кінотеатрі "Кінопанорама". Там будуть представлені чотири фільми - історична драма "Дора-Хейта", "Назавжди: Вечірнє сонце на Третій вулиці", створений за серією популярних коміксів, а також мелодрама "Собака в колясці мотоцикла" і анімація "Дівчинка, яка перестрибнула час".

Слід зазначити, що вхід на сеанси безкоштовний, якщо завчасно взяти купони в кінотеатрі "Кінопанорама", Українсько-Японському Центрі або Посольстві Японії в Україні та за годину до початку фільму обміняти на квиток у кінотеатрі.

Також у період проведення кінофестивалю буде діяти виставка-презентація японської культури, а саме робіт відвідувачів курсів, які проводяться в Українсько-Японському центрі - каліграфії та ікебани, а також фотографій із занять із чайної церемонії, ігор "го" і "шегі".

Також відбудеться чемпіонат з кендо на кубок Посла Японії, демонстрація чайної церемонії, майстер-класи з оригамі, чемпіонат з японським шашок "го" на кубок Посла Японії.

Джерело : День

 

 

Відео

English version