Фонд «Відкрий Україну» підтримає молодих жінок

 

Учасники програми зможуть:

Отримати необхідні ресурси для розробки і реалізації великої інформаційної кампанії.

Реалізувати власні рішення та ідеї і презентувати свої проекти громадськості на національному рівні, розробити на їх основі рекомендації, що дозволять використати їх досвід у інших регіонах.

Отримати можливість для фахового розвитку — через спеціально організовані навчальні програми та тренінги.

Обмінятися досвідом та практиками з колегами з України та з-закордону, започаткувати нові контакти з однодумцями.

Фонд запрошує рекомендувати людей, які заслуговують на суспільне визнан ня завдяки своїй роботі й потребують належної підтримки. Номінувати на участь в проекті можуть підприємства, об’єднання громадян, громадські організації, навчальні заклади, медіа, органи влади та органи місцевого самоврядування.

Для подання особи до участі в програмі необхідно заповнити в електронному вигляді номінаційну форму, яка прикріплена до цього листа (також вона доступна на сайті Фонду «Відкрий Україну» http://openukraine.org), та надіслати її за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Із отриманих подань Наглядова рада програми «Простір Змін» визначить 30 яскравих, неординарних та успішних жінок віком до 35 років, які стануть учасниками цьогорічної Програми.

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Контакт для ЗМІ: Руслан Кириленко, т. 235-52-98, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контакти

Руслан Кириленко

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

235-52-98

Джерело: http://openukraine.org/

 

Відео

English version