Дізнайся більше про національну безпеку США

 

Зимовий інститут з питань вивчення національної безпеки США є академічним семінаром високого рівня, участь у якому надасть 18-ти учасникам з різних країн світу можливість поглибити знання з основ національної політики США з питань безпеки, формування як національної так і зовнішньої політики держави у цьому аспекті, а також роль федерального уряду, засобів масової інформації та громадської думки. Програма семінару також включатиме обговорення таких специфічних питань безпеки як енергетична політика, економічна стабільність, хімічна та біологічна зброю, ядерна зброя та інфекційні хвороби.

Будуть також розглянуті проблеми регіональної безпеки в Європі, південній Азії, Західній напівкулі, Східній Азії та на Близькому Сході. Питання боротьби з тероризмом, вплив глобалізації та лідерство США у світі також будуть висвітлюватися під час семінару. Учасники семінару будуть зобов’язані відвідувати усі лекції та організовані заходи і виконувати домашні завдання. Цей інститут не повинен розглядатися як дослідницька програма.

Кандидатами для участі у цьому конкурсі можуть бути досвідчені викладачі вищих навчальних закладів, які викладають курси з питань національної та зовнішньої безпеки або міжнародних відносин, віком від 30 до 50 років, які розробляють або запроваджують курси із вивчення національної та зовнішньої політики США для навчальних закладів України або проводять тренінги у цій галузі. Ідеальний кандидат не повинен мати попереднього академічного досвіду у США.

Як взяти участь у програмі:

Кандидати повинні надіслати анкету-заявку, яка складається з аплікаційної форми, 2-х персональних мотиваційних листів і листа-рекомендації від університету.

Додаткова інформація та анкета:

Інформація про конкурс (PDF)

Аплікаційна форма (PDF)

Останній день подання заявок у Відділ преси, освіти і культури: 24 вересня 2010 р.

Контакти

Посольство США в Україні http://ukrainian.ukraine.usembas...

Джерело: ГУРТ

 

Відео

English version